Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes döntés? Halgassak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés? Halgassak a szívemre, vagy inkább az eszemre?

Figyelt kérdés

Van egy leányzó az életemben, akihez elég szoros érzelmi szálak fűznek. Nem vagyunk szerelmesek, bár valahol szeretem őt, csak nem azzal a mindent elsöprő szirupos lamúrral, de nagyon jól érezzük magunkat együtt, elég szoros a kötődés, mindent megosztunk egymással, szexuális szempontból is egészen jól működnek a dolgok, néha már olyan érzésünk van, hogy úgy viselkedünk, mint egy házaspár :D Mindezek ellenére úgy döntöttünk nem mondjuk ki, hogy ez egy kapcsolat, mert a komolysága elrontana mindent.

A lánykának azonban vannak problémák az életében, amiket igyekszik megoldani, és ezekben szívesen a segítségére is vagyok, ámde most nagy dilemma elé állított. Kénytelen hazalátogatni bizonyos okiratok beszerzése miatt és felvetette, hogy tartsak vele én is vidékre. Nem szívesen engedném el egyedül egy hosszabb útra, főleg, hogy az egészségi állapota sem szugerál, de nem erős egy kicsit ilyen "nem vagyunk együtt" kapcsolat esetén, hogy máris a szülői házban töltsek egy éjszakát? Az eszem azt mondja, hogy maradjak a hátsómon, ne verjem el a lóvét az útra, hanem tanuljak itthon, végezzem a kötelezettségeimet. Ugyanakkor valószínűleg végig aggódnék érte, pláne, hogy a esedékes egy találkozója a rettegett annyával, ami valószínűleg kikészítené lelkileg. Akkor nem kellene mégis ott lennem mellette és fogni a kezét, lenyugtatni, segíteni elhozni otthonról a maradék cuccait és úgy egyáltalán támogatni őt?


Elég nagy lelki vívódás... ti mit tanácsoltok ilyen helyzetben? Érdemes ekkora áldozatot meghoznom érte???


2009. nov. 3. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
De, mellette kéne lenned, de támogatnod kellene. Hidd el, kifizetődő. Nem is akarsz vele amugy kapcsolatot, vagy mindkettőtök inkább fél tőle?
2009. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt csak Te tudod, mennyire fontos Neked ez a lány... Az én benyomásaim: nem azért vagytok olyanok, mint egy házaspár, mert annyira egy húron pendültök? Szerintem Te szerelmes vagy belé, mert egy nem szerelmes pasi nem aggódik és nem csinálna ilyen szituból lelkiismereti kérdést. Menj vele.
2009. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ti már is kapcsolatban vagytok, attól függetlenül, hogy kimondjátok-e vagy sem. Egyet kell értenem az előttem szólókkal, te már szerelmes vagy belé, és hallgass a szívedre és tarts vele és támogasd!
2009. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ismerem azt az érzést, hogy milyen az elsöprő szerelem és ez nem az. Kb egy évvel ezelőtt ölni tudtam volna egy ízig vérig komoly kapcsolatért, de ha most azt mondaná, hogy oké, akkor márpedig ő a barátnőm és együtt vagyunk, akkor valószínűleg megijednék és nem tudnék mit kezdeni az egésszel. Túl bonyolult, túl labilis lenne ez az egész és nem akarok drámát. Nem bízom meg benne eléggé, és nem is várhatok el tőle hűséget. Egyszerűen nem tudom elengedni magam, túlságosan igyekszem befolyásolni az érzéseimet az eszemmel és ő detto ugyanezt csinálja.
2009. nov. 3. 21:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak még: úgy vagyok vele, hogy ha ki kell alakulnia valaminek, akkor ki fog magától, nem kell eröltetni... túl vagyunk már a diákszerelmek korszakán
2009. nov. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!