Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy nincs kedvetek élni? Mivel lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Én már napok óta így érzem. Unok mindent, suliban várom, hogy vége legyen az óráknak, aztán hazajövök, és itt sem találom a helyem, csak lézengek, a filmek sem kötnek le, egyszerűen üres érzésem van, és maximum az alvás az, amit szeretek, remélem, hogy utána jobb kedvem lesz.

Mi lehet az oka ennek a szar érésnek, hogyan segítsek magamon?

17/L


2013. szept. 12. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gyere hülyüljünk egyet, az segít hidd el. ;)
2013. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Keress magadhoz illő hobbit! Vagy ismerkedj meg valakivel.
2013. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, bár kicsit idősebb vagyok nálad. Ha van kedved beszélgetni, nyugodtan írj rám.
2013. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálam is sokszor előfordul ez, csak én munkanélküli vagyok és nagyon rosszul érzem magam miatta.
2013. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nem tudom, de nekem is ez van :(

sulit unom, edzés se megy, 8-ra itthon vagyok, és nem csinálok semmit, a barátom meg folyton tanul, így, 2 hét után hazajöttem, és az öcsém kérdezte, hogy mi bajom van, erre elsírtam magam neki...

fogalmam sincs, mit tehetnék :(

16/L

2013. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem beszélgetőpartnert keresek, nem segítene rajtam sajnos. Vannak barátaim, szeretem is őket, de mostanában velük sincs kedvem találkozni, borzasztó vagyok. :( Nem tudom, mi bajom.
2013. szept. 12. 20:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Most pl. azt érzem.
2013. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Pain for Pleasure ***** válasza:
Elő szokott fordulni velem is, de általában nem tart sokáig. Keress valami új hobbit magadnak, mozdulj ki a házból.
2013. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

én mindig így érzek.. volt hogy próbáltam tenni az ellen hogy élek de azt nem ajánlom..


tenni ellene ? majd ha megtudom akkor elmondom :D

2013. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én már kb 3-4 éve érzek így... Semmihez nincs kedvem most már a kondiból is kezdek kiégni... Már teljesen az ellentéte vagyok annak aki voltam és sajnos ez rohadtul nem jó... Csupa idióták (oszt. társak) vesznek körül, szóval te neked még jó...
2013. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!