Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan szemetek az irigy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szemetek az irigy emberek, ha egy szép és szexi lányról van szó? Hogy tudnám őket leállítani?

Figyelt kérdés
Szép, szexi és túl fűtött és minden jóban benne van, sőt még neki vannak új ötletei. Értem, hogy az embernek zavaró, mert nem sok pasinak jut egy gyönyörű lány aki első héttől mindben benne van. És még neki vannak új ötletei, legutóbb a dupla behatolás és beszervezte a volt pasiját. Az előtt egy lány aki barátnőjét. Miért nem fogják fől a barátaim, hogy ők egyszerűen nem ilyen szerencsések mint én? Miért vádaskodnak és támadják és irigykednek vég nélkül? Hogy tudnám őket leállítani?
2012. márc. 7. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
r*banc vagy
2012. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem irigyek, hanem elegük van abból, hogy kérkedsz. :D

Képzeld én is szexi vagyok (barátom szerint) és én is mindenben benne vagyok meg új ötletekkel állok elő, és mégse vernyognak a barátaim, hogy te szerencsés mázlista köcsög, hogy r.ohadjál meg de irigyellek...

Nem vágom a képükbe a magánéletem, hogy na én ennyivel és ennyivel jobb vagyok nálad, de ne irigykedj, mert nem lehet mindenki olyan tökéletes mint én. Te simán csak irritáló lehetsz csóri barátaidnak.

2012. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sehogy, mert emberek.

Engem csak az zavar, ha becsapsz másokat, tőlem olyan orgiákat csapsz, amilyet akarsz. Azzal csinálod, aki engedi.

2012. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Kit érdekel?! Nem irigyek, csak szerintem unják már, hogy örökké kérkedsz.
2012. márc. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A barátnőmről van szó és nem kérkedek vele.

Volt egy ember akiben megbíztam, ő fecsegte szét.

Hogy tudnám őket leállítani, hogy ne vádaskodjanak és irigykedjenek tovább?

2012. márc. 7. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet csak a véleményüket nyilvánítják ki és egyáltalán nem irigyek :D
2012. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D Amúgy nem vicces. :\ Máshol játszd a troll!
2012. márc. 7. 19:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben is kérkedtél...

Amúgy meg mond meg az "irigy barátoknak" hogy a magánéleted nem pletykatéma és lépjenek tovább. Ha intelligensek akkor leszállnak rólatok, ha nem, akkor kerüld a társaságukat, majd rájönnek hogy téged ez zavar, vagy megunják

2012. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De egy suliba járunk, és inkább csak egyre terjed a dolog, az után, hogy mondtam hagyják abba!
2012. márc. 7. 19:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak heccelnek. Hagyjad őket. Ha látják rajtad, hogy téged ez nem érdekel, már nem is lesz olyan menő rólad beszélni.
2012. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!