Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjünk egy kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjünk egy kapcsolatba, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ide fordulni tanácsért, de azt hiszem, most tényleg szükségem van kivülállók tanácsára.. A helyzet a következő. Van egy lány (17). Van egy fiú (18) és vagyok én (19), mint a másik fiú. A "fiú" az osztálytársam, a lány az egyik barátom. A lányt én ismerem kb 3 éve, talán picit több. A srác ismeri kb fél éve. Általam ismerkedtek meg, mert a srácnak még nem volt barátnője, gondoltam segitek neki, és a lánynak sem volt éppenséggel barátja.. Tehát gondoltam segitek neki.. A lánynak nem tetszett a srác, ezt rögtön az elején meg is mondta neki, hogy nem az esete. Ennek ellenére beszélgettek, mert barátkozni lehet. Találkozni nem találkoztak mert "mindig közbe jött vmi". Közben nekem egyre jobb lett a barátságom a lánnyal mert mi találkozgattunk, mert rég láttuk egymást stb. Én tudtam azt, hogy én bejövök a lánynak és egy ideje többet szeretne. De azt hittem, hogy ez nem kölcsönös, részben ezért szerettem volna ha Ők ketten megpróbálnak kialakítani valamit. Most jön a lényeg.. a lány elmondta nekem, hogy igazából mióta ismerjük egymást azóta arra vár, hogy észre vegyem, hogy szeretne tőlem valamit.. Én kérdeztem tőle, hogy ezt miért nem mondta időben.. Akkor azt mondta, hogy fél hogy elutasítom.. Tény, hogy hirtelen az lett volna a vége. De! Most, hogy eltelt egy kis idő .. gondolkodtam rajta, hogy lehet hogy tényleg igazat mondd.. Én speciel nem szeretnék többet csak hogy legyen aki szeret és legyen akit szeressek.. Ő szeret és úgy érzem, hogy részemről is müködne a dolog. De! A helyzet az, hogy a srác elvileg szeretne még probálkozni nála.. és félek, hogy ha mi ketten a lánnyal belevágunk egy kapcsolatba, akkor a srác úgy fogja érezni, hogy én hátba szúrtam őt, holott az ismerkedésük elején megmondta neki a lány, hogy nem szeretne tőle semmit. A lánnyal azt beszéltük meg, hogy lesz egy kis próbaidőnk, hogy megnézzük, hogy egyáltalán müködne-e a kapcsolat.. és ha igen, akkor beszélnék a sráccal és elmagyaráznám neki az egészet.. Szerintetek ellett rontva valami vagy van amit másképp kellett volna, illetve ti mit tennétek a helyemben / helyünkben?

Köszönöm, ha elolvastam és a normális válaszokat!:))


2013. szept. 12. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Kár volt így összehoznod a sráccal, mostmár a lánynak előbb le kell koptatnia, hogy ne is kelljen neki, különben te leszel aki mindkettejüket elveszti mint barát.
2013. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, kár volt. De akkor még nem gondoltam ilyesmire, hogy ilyen megtörténhet :/
2013. szept. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!