Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az élet nagyon csúnyán el bánt velem főleg most az utóbbi időben.

18/F vagyok.

Van egy 15 éves lány barátom akit én az életemnél is jobban szeretek már 1.5 éve futok utána de bár mit teszek nem érem el.. bár mit mondjak csináljak.. talán soha nem érem el. ez már egy katasztrófa.. Volt mikor már biztatott hogy ő is gondolt már rá h együtt lennék mert én jobban hozzá illenék.. mind korban mint ízlésre sok közös van bennük ugyan az a zenét szeretjük stb..Az a legrosszabb hogy nem tudja el dönteni mit akar.. jó barátom de már vesztünk össze azon hogy van egy nem hozzá való 25 éves palija.. aki jobb esetbe csak kihasználja.. És a csaj hol ki dobja hol nem most is nem rég dobta 4x-re mondván h elege van belőle h iszik stb.. nem lehet meg bízni benne.. :( egy hét után vissza ment hozzá..Az egyik este buli után követtem a lányt és az első útja nem haza hanem a fickóhoz vezetett én is be voltam kicsit

De tudatomnál voltam.. És a csaj elé álltam hogy vagy engem felejt el mint barátot vagy most lezárja ezt magában és befejezi.. nem engedtem el a lányt .. a végén már sírt is csak hogy engedjem el.. mert nem tudja le zárni.. ekkor már én is sírtam magam .. emlékszem kérdezte én miért csinálom azt..miért nem adom fel azt válaszoltam neki sírva.. "Azért mert rohadtul szeretlek és már ez az érzés meg öl." De ekkor el engedtem és el mentem... ő meg ment be a palijához.. meg is haragudott rám nagyon csúnyán Bocsánatot kértem tőle egy hétig nem is írt még face-en se de a végén meg bocsátott nagy nehezen.. Bele fáradtam de nem tudom nem szeretni.. :(

Mind ennek tetejébe jön az hogy édesapám elhunyt 3 és fél évig küzdött a betegségével de nem bírta tovább .. :( most agusztus 25-én kb két hete hunyt el rákban... 57 éves volt :( nagyon nehéz volt el veszíteni... és el temetni.. Az nap éjjel a lány eljött hozzám.. amikor meg tudtam hogy apám elhunyt.. ide jött karjaiba ölelt puszilt és segített próbált vigasztalni bár még mosolyt is tudott az arcomra csalni még ilyen rossz helyzetbe is.Erre egyedül csak ő volt képes..

Most szeptember 13 -dika van. 10-én vitték be édes anyámat a kórházba mert fulladozott nem kapott levegőt..Kiderült Hogy ő is rákos.. csak neki nem a gégéjébe van hanem a tüdejében.. bal fél tüdeje neki sincs és rossz indulatú daganatja van ő neki is mint apukámnak. AMIT GYÓGYÍTANI NEM LEHET! Most majd Kemo terápiát fog kapni annak idején aput is azzal kezelték elég rosszul viselte de ki bírta.

De ő se él már sokáig 1-2 hét van már csak neki is hátra.

Egyedül maradok 18 évesen a nagy világba.Nincs hová menjek nincs semmim.. számomra minden fontos dolgot elveszítettem.. Nincs tovább elegem van az életemből.. nem tudom hogyan tudnám ezt fel dolgozni mert úgy érzem most sem fogtam még fel a helyzet súlyosságát. :( Jobb lenne nem is élni mert nincs értelme "Miért?" élnem mindenkit akit az életembe szerettem el veszítettem.. A lány nem szeret nem lesz az enyém (Szerethetem én bár mennyire is) pedig tudom hogy velem boldog lehetne mert én nem tudnák neki fájdalmat okozni.Szüleim meg haltak/halnak Most egyszerre mind 2-en egymás után fel fogni se tudom miért pont engem büntet az isten soha nem ártottam még a légynek se :( Nincs miért élnem minden értelmét vesztette ami számomra fontos volt az életemben. :(



2013. szept. 13. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Részvétem a szüleid miatt :(

Hát elég szomorú dolgokat írtál le,és most joggal érezheted magad üresnek.DE!

Az élet nem mindig csak jó,és nem mindig csak rossz dolgokból áll.Minden jó,és minden rossz is véget ér egyszer.Nekem is volt rossz korszakom,bár közel nem annyira mint neked,de én azt mondtam mindig magamnak,hogy nem szabad feladni,hanem tovább kell menni.Sose tudhatod mit hoz a holnap.Ez most egy tök sablonos mondat volt,de igaz.Ahogy a rossz,a jó dolog is akkor érkezik,amikor nem számítasz rá.A lányról annyit,hogy ha ennyi idő alatt nem "adta meg magát",akkor hagyd elmenni,és keress vki mást.Ha pedig észreveszi,hogy más lánnyal vagy,akkor döbben majd rá,hogy mit veszített.Sajnos az élet nem kímél senkit,bár valahogy mindig a jó embereket találja meg legtöbbször a rosszal.Mindenesetre fel a fejjel.Minden korszak vége egy újnak a kezdete is egyben.

2013. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Borzalmas, ami a szüleiddel történt, nagyon sajnálom. :(


Az a lány valószínűleg tényleg nem szerelmes beléd. Ha tényleg jó barátok vagytok, fogadd el a barátságát, szerintem szükséged lesz most igazi barátokra, de többet nem várhatsz tőle.

"pedig tudom hogy velem boldog lehetne mert én nem tudnák neki fájdalmat okozni"

Nem lenne, mert nem szeret, legalábbis nem úgy szeret, amire egy kapcsolatot lehetne alapozni.

2013. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erős vagy. A csajt hanyagold 2-3 hétig. Majd ha hiányzol neki, akkor keres. Ne irogálj neki, ha meg el akar hívni valahova akkor "nem érek rá". Ha nem keres akkor keres te egy másik csajt. 24/F
2013. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Isten útjai kifürkészhetetlenek! NE ADD FEL! Ki tudja, hogy a fennvalónak milyen tervei vannak veled...
2013. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Emberek ***** válasza:

tudom sablonosnak tűnik, de részvétem!

viszont, hogy a kérdésre is válaszoljak:

"fel fogni se tudom miért pont engem büntet az isten soha nem ártottam még a légynek se :( Nincs miért élnem minden értelmét vesztette ami számomra fontos volt az életemben. :("

Isten azért vesz el jó dolgokat, hogy valami még jobbat adjon neked. de ne add fel, ez éltessen! gondolj arra, hogy ami nem öl meg az megerősít! ez így van 16 éves vagyok, és úgy gondolom tapasztaltam (hogy miért azt nem írom le a nagyközönség elé). igaz velem nem történtek ennyire durva dolgok, de nekem elég ez is.

2013. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!