Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből elegem van! Most ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből elegem van! Most ezt miért várják el tőlem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki most összejött egy csajjal ugye.

És mindig arról beszélnek (facen is a posztok is ) hogy love így úgy... meg h az Ő barátaik is gond nélkül kapcsolatban élnek.

De miért várják el tőlem a "BARÁTAIM" hogy likeoljam a nyálas szerelmes posztjaikat? Meg h kommentet is írjak?

Én miért kellek az ő kis szerelmi képükbe?

Nem is lenne bosszantó, de lelkiismeretfurdalás nélkül csinálják ezt, és szinte minden nap az orromra kötik.

Mikor letiltottam őket, újraregiztek.


Röviden: ők együtt boldogok, én meg nézzem őket, pedig nem szeretném? Szerintem azéret ezzel vmi nem stimmel.



2013. júl. 1. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne facebokozz.
2013. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki kötelez rá h lájkold őket?? És arra h ha bejelöl akkor visszajelöld?? Sztem senki. Ne jelöld őket vissza. Ha kérdik h miért akkor mond meg h unod a nyáladzásuk meg h az fb-n élik a nemi életüket. Nekem is VOLT ilyen nyáladzós ismerősöm. ismétlem VOLT
2013. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Összegzem: ne facebook-ozz és cseréld le a barátaidat.
2013. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!