Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál a szerelmem csaja. (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utál a szerelmem csaja. (? )

Figyelt kérdés

elterjedt a suliban, hogy szerelmes vagyok egy srácba (igaz is..). ő nem így érez. van csaja, aki utál. nem teljesen, de megértem. azert nem teljesen, mert en nem akarom "elcsábitani" a pasijat. nem probalok szemezni se vele, nem is vagyunk már köszönő viszonyban. akkor miért utál?

ezt mondta. nem nekem, de direkt ugy, hogy halljam. es mindig lenéz engem, meg lecsúnyáz...:( ha a pasijaval van, es elmegyek mellettuk, direkt akkor megcsokolja, stb, h rossz legyen nekem hogy ezt latom.

ezek rosszul esnek, de a "magabiztos" mosoly rajtam van elotte. ..

mit tehetnék?

jogos ez részéről?



2013. szept. 13. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Dedó...
2013. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a joga ahhoz, hogy azt utálja, akit akar.

Sok mindent nem hiszem, hogy tudnál csinálni, minthogy figyelmem kívül hagyod őket, illetve próbálod elkerülni.

2013. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terjeszd el,hogy mást szeretsz.
2013. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vetélytársként kezel, ennyi...
2013. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is volt egy (több) ehhez hasonló helyzetem...

Amíg vetélytársnak néz a csaj, addig számíthatsz rá, hogy így fog bánni veled. Sok mindent nem tehetsz ez ellen! Én is azt javaslom, hogy terjeszd el, hogy másba vagy szerelmes illetve tényleg szeress valahogy bele valakibe. Akinek lehetőleg nincs barátnője! :D Hagyd figyelmen kívül őket, ne gondolj rájuk!

Ha te lennél a helyzetébe szerintem te is így reagáltál volna rá. Te se kedvelnéd azt aki a pasidra "ráhajt" (még ha az nem is igaz). Veszélyezve érzi magát. Fél, hogy a pasija elhagyja érted. VAGY csak szimplán lenéz. A csókokkal azt akarja sugallni: Ő az én pasim! Engem csókol, ölel helyetted. Egy semmirekellő vagy. Esélyed sincs nála. Ő csak az enyém. Rossz pasi csajával húztál ujjat! Stb.

Sok sikert! :)

2013. szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!