Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzékeny vagy titokzatos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzékeny vagy titokzatos?

Figyelt kérdés
Melyik tulajdonság jön be jobban?
2013. szept. 14. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
de megmarad a tulajdonság...a külvilággal szemben. : )
2013. szept. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
az nem látható a jó ismerősöknek. mi a titokzatosság? írjad csak le hogyan viselkedik aki titokzatos.
2013. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem. Szerintem a titokzatosság egy tulajdonság. Ismerek olyan embereket, akik mindig és mindenkivel titokzatosak. Ezzel társul az is, hogy nem egyszerű személyiségek, sosem tudhatod, mikor mit gondol, mit akar, mit érez. Szerintem lehet ezzel születni.
2013. szept. 14. 13:07
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sem tulajdonság a titokzatosság. Ez egy felvett viselkedés. Valamiért felveszi, de sosem oktalanul:

vagy fél a külvilág reakciójától a gondolataira

esetleg manipulatív személyiséget takar (pl csajok buknak az ilyen titokzatos srácokra mindig, vagy üzletben is lehet alkalmazni ezt)


Szerintem ez nem ösztönös. Ösztönös inkább a megfontolt személyiség. De az nem egyenlő a titokzatossal :)

2013. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

már leirtam a legelső hozzászolásomban...:)) nézz utána.

azt is leirtam hogy miért szeretem a titokzatos embereket.

2013. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha nem értesz valakit az nem őt írja le
2013. szept. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!