Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti nem érzitek rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nem érzitek rosszul magatokat akkor, ha egy buliban olyan sráccal smároltok akit alig ismertek? És nem akartok a sráctól semmi komolyat, csak azért vagytok vele, mert jól esik valakivel kavarni.

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ezzel így, hogy ha egy sráccal smárolok egy buliban, akitől nem akarok semmi komolyat, és ő sem tőlem, akkor utána r*bancnak érzem magam?
2013. szept. 14. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

De igen, én is úgy érzek, ahogy te, nagyon nem az én világom ez.

Egyszer csókolóztam így pasival, akkor is részeg voltam (1 évben egyszer iszom max., és akkor is ilyenek történnek), igaziból nem is tudok okot mondani, hogy miért tettem. A pasi le is akart fektetni, de még részegen is volt bennem annyi, hogy nemet mondjak, és kimenjek a szobából.

2013. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen csak jól érzem magam. Tudni kell, hogy mikor nyitod szét a lábad és mikor nem. Elmehetsz egy határig, hogy jó legyen, de ott a határ, hogy ne legyen híred a környéken, vagy ne ismerjenek úgy, mint aki bárkivel lefekszik. Ezekkel a nem túl szűk, de nem is túl tág határokkal én felszabadultan tudom élvezni az ilyen éjszakákat, akár van szex, akár nincs éppen.
2013. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!