Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha a gyereked elmondaná, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ki hogyan reagálna arra, hogy a fia/lánya elmondaná azt, hogy homoszexuális? És arra is kíváncsi lennék, hogy ezt hogyan élnétek meg és, hogy utána a továbbiakban mit tennétek?


Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, első sorban szülőkére, de persze azokéra is, akinek nincs vagy még nincs gyereke, csak annyit szeretnék kérni, hogy a korotokat és a nemeteket írjátok le:) A válaszokat előre is köszönöm!:)



2013. szept. 14. 17:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
8%
sírva fakadnék és kínomban kifeküdnék a vonat elé....
2013. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
8%

Utálom a mértéktelen alkoholizálást, de hogy elkezdenék mocskosul inni, az biztos.

26F

2013. szept. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
90%
Elfogadnám. Lenne elég baja emiatt az életben, legalább otthon ne érezze selejtnek magát. Sokkal jobban zavarna, ha egy bunkó paraszt / ostoba ribi válna belőle.
2013. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
"Oké fiam, köszönöm, hogy elmondtad, most pedig edd tovább a vacsorát."
2013. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
10%

Mivel a melegség csak nagyon kis részben születés kérdése és sokkal inkább befolyásolja az, hogy a gyereket hogy nevelték illetve hogy milyen hatások érték 0-15 éves kora között, ezért elgondolkoznék a saját felelősségemen, hogy meleg lett.


Mindenhol azt látom a tág környezetemben, hogy akik melegek, azoknak az apja vagy kis tutyi-mutyi, nem túl férfias emberke volt, vagy egyáltalán nem volt apjuk, vagy volt, de nem foglalkozott velük eleget.

Akinek pedig szerető, törődő, férfias apja van, abból mentálisan is egészséges ember lett (nem csak a melegséget ide értve). Az anya szerepe is fontos, de azt azért nem említem, mert a mai világban sokkal könnyebb jó anyának lenni, mint jó apának (mert az anya szerepe adottabb, az hogy törődőbb, biztonságot nyújtóbb, stb.)

2013. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
32%
Meglepődnék,hogy 18 évesen gyerekem van,akiről nem tudtam,ráadásul ez az első szava.
2013. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%
Azt nem mondom hogy örömünnepséget csapnék a hallatára de nem zavarna különösebben a dolog. Joga van eldönteni hogy kivel van nem szólnék bele attól még ugyanúgy az én gyerekem és változtatni úgy sem tudnék rajta akármit csinálok is.
2013. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%
Számomra ez azon múlna, hogy mikor mondja el nekem. Ha tizenévesen, amint ennek tudatára ébredt és elmondja, akkor minden téren támogatnám. Ha már csak felnőtt korában vallja be, akkor elkeserednék egy picit, mivel sajnálnám, hogy nem bízott meg bennem ilyen téren. Persze utóbbi esetben is ugyanúgy támogatnám.
2013. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%
biztosítanám afelől, hogy ebben az égvilágon semmi rossz nincs, és nem kell, hogy e miatt kényelmetlenül vagy rosszul érezze magát.
2013. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%

Nos, nyilván, álmukban se gondolták, nyilván meglepi őket, s mivel a gyermekük vagyok így nem izélnek s elfogadnak.

Természetesen a falu még nem tudja, s mivel tudjátok milyen a falu , a "külvilág" nem tudja, de a szüleimnek elmondtam. Apukám durrogott ezen végülis.. nem sokat csak amennyit szokott.. régen már elmondtam de az jött hogy á, még érten vagy stb. most év elején elmondtam, mert mostmár nem mondhatja hogy éretlen vagyok..

Nem mellesleg, én a család legfiatalabb tagja vagyok, 3.gyerek. Úgyhogy, ha te meleg vagy, mond el a szüleidnek, mert ők, akik ebben a világban attól függetlenül ugyanúgy fognak szeretni becsülni oltalmazni. Elismerem, vagy apukád (attól függ melyik a homofób) de irtó idegesítő pofázása rosszul fog esni, de végül is túl leszel rajta. Annyi, az, hogy kit szeretsz az a te magánügyed. Ezt mondta már utólag apjuk .. Úgyhogy nem lesz gond, csak meglepődnek, meg idő kell mint minden embernek, mert ezt az álmunkban se mernék feltételezni a saját gyermekükről..

19/F

2013. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!