Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen részegen vagy betépve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen részegen vagy betépve szexelni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Sz@r.
2013. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Próbáltál már részegen kinyitni egy bezárt ajtót kulccsal?


Na! Képzeld el ezt egy félkemény kulccsal (legalább is sok ember ittasan nem tud érdemi erekciót produkálni), és egy olyan kulcslyukkal, ami nincs rendesen kenve (az alkohol szárít, ott is).


25/f

2013. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
részegen attól függ mennyire vagy az:D ha nagyon akkor annyira nem nagy szám:D betépve meg király:D
2013. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire vagy rottyon (csak a részeg részről tudok nyilatkozni). Ha atom részeg vagy, akkor szar. Vagy semmilyen, mert lehet fel se áll.

Spiccesen egész jó, mert olyankor mindketten nyitottabbak vagytok.

Én például szeretek spiccesen szexelni.

2013. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2: ezen fetrengve röhögök :D
2013. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Részegen nem próbáltam, mivel nem szoktam részeg lenni. Nem túlzottan, de eléggé befüvezve őrült jó!
2013. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
betépve brutálisan jó!
2013. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Imádok részegen szeretkezni, mivel nekem a merevedésemmel nincs gond olyankor sem és sokkal tovább bírom és még jobban élvezem is. A csaj is általában.

A legélvezetesebb emlékeim azok ilyen állapotból valók.


F/26

2013. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!