Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha részegen vall szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha részegen vall szerelmet valaki azt komolyan kell venni?

Figyelt kérdés
novemberben ismerkedtünk meg és összejártunk szexelni,júniusban részegen szerelmet vallott aztán józanul letagadta,rá egy hétre megint szerelmet vallott de azt is részegen, akkor azt mondta,hogy amiket mondott az mind igaz. Elhihetem mindezt úgy,hogy józanul letagad mindent?
2013. szept. 3. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szex előtt mindenki szerelmes
2013. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tavaly novemberben ismerkedtünk meg,és most júniusban mondta
2013. szept. 3. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hidd el neki, én is vallottam már sok mindenkinek full részegen szerelmet, másnap meg megbántam.
2013. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 AeonFLUX ***** válasza:
NEM!
2013. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én gimnáziumban egy jól sikerült osztálykiránduláson voltam olyan állapotban, hogy amikor az általam ki nem állhatott osztályfőnököm valamikor késő éjjel bejött a szobánkba, hogy azonnal hagyjuk abba a hangos éneklést, szerelmet vallottam neki. Másnap meg égett a pofám, amikor kimagyaráztam neki, hogy én nem voltam ám részeg, csak viccből mondtam neki...
2013. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2013. szept. 3. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
van amikor igen
2015. aug. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!