Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mosolyognak rám, kifejez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mosolyognak rám, kifejezettem szép lányok, ha én ronda fiú vagyok? Minek adjak jeleket nekem?

Figyelt kérdés
De amúgy nem csak ilyet csinálnak. Az a fura, hogy azt figyeltem meg, hogy inkább szép lányok adnak nekem ilyen jeleket, pont oylanokat, akikhez sosem mennék oda, hisz ezekhez én kevsé vagyok, főleg a külső adottságaim miatt. Viszont fb-m meg érdekes mód egy szép lány sem próbálkozik nálam, csak ilyen nem vonzó csajok szoktak bejelölni inkább meg rám írni, bár van, hogy szép lányok is bejelölnek, de többnyire úgy látom, hogy ők csak ismerőst gyűjtenek, de sosem írnak rám akár csak egy sziát, míg a csúfi lányok simán megteszik. Élőben meg a szép csajok csinálnak elég fura dolgokat. Valamelyik nap zebránál álltam, velem szemben csaj és először csak simítatta a haját, meg igazgatta a mellénél a ruhájtá, aztán így elmosolyodott csak nem tudom min. És amikor átmentünk a zebránál, láttam, hogy néz engem, szóval szemeztünk. De lehet már beképzelem, mert azért gyakran várom, hogy egy nekem tetsző lány leszólítson, ha már az sosem jött úgy igazábn, amikor én szólítottam le lányokat, pontosabban volt pasijuk, akikkel jól eldumálgattam és bejöttek nekem külsőre is.
2013. szept. 15. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát kincsem, jól írtad.. csak benézed.
2013. szept. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is mosolyognék azon, ha valaki bámulna... de amúgy meg ha annyira adják a jelet akkor már neked a dolgod, hogy leszólítsd őket beszélgetni... mert ha csak bambulod őket vagy csak képzelődsz, abból nem lesz semmi.. ne várd el, hogy ők tegyék meg a 2. lépést is..
2013. szept. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy olyan mint én... nekem ha nincs tényleg iszonyatosan nagyon sz.r kedvem, akkor az alapmimikám olyan mintha mosolyognék.

a ruháimat is igazgatom mert olyan elfuserált csípőm van hogy minden gatya le akar rólam esni, a melleim meg most húzódnak a gyógyszer miatt ezért a melltartómat is piszkálom hogy ne szorítson...

meg szoktam nézni a járókelőket, érdekesebbek mint az aszfalt :D de tényleg van pár pasi akik ezt félreértik... rájuk nézek szimplán aztán már jön is oda.

pedig azért nézek valakit egy mp-nél tovább mert sajnos rosszul látok messzire.

szóval a pasik annyi mindent jelnek tekintenek ami nem is az. ha egy csajnak tényleg tetszenének az közel jönne és találna ürügyet hogy leszólítsa őket/közös ismerőst aki bemutatja stb. lehetőségek tára végtelen

2013. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én kíváncsi lennék, hogy tényleg olyan vagy-e külsőre, mint mondod. Tudod, sokan hajlamosak lebecsülni magukat. Nekem, mint lánynak nem mindig a legjobbképű pasik jönnek be, sokszor megakad a szemem egy-egy olyanon is, akik átlagosak. Sokat számít, milyen a kisugárzásod, első ránézésre kedvesnek tűnsz-e.

Azt meg ne nagyon várd, hogy le fog szólítani egy lány, mert nos, hiába szabadabb világ, ez akkor se a legelterjetebb szokás. Meg azért, mert egyszer elmegy melletted... érted. De fel ne add a reményt! Írhatsz privit :D

Minden jót!

2013. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!