Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak lehet valami baja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom hova kellene ezt írnom. Szóval. A párom elvesztett egy fogadást és ezért egy tampont kell a fenekébe dugnia. Ugye nem lehet semmi baja? Lehet hülye kérdés, de nem tudom milyen ha a popsiban van a tampon... Légyszíves komoly válaszokat!

18/L


2013. szept. 15. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen...lehet valami baja.Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy egy retardált, ekkora baromságot már rég hallottam.Ha az én pasim csinálna ilyet én nem biztos, hogy utána hozzá tudnék érni...vagy izgatónak tartanám :/ 26L
2013. szept. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen baja lehet?
2013. szept. 15. 09:30
 3/5 PureNameless ***** válasza:
Mártsátok bele sörbe még cukibb lesz.. Na jó viccet félretéve lehet baja...
2013. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mi baja lehet? csak annyit írtok, hogy lehet baja...
2013. szept. 15. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Mi baja lehet? A tampont nedves környezetre tervezték, a hüvelyben síkos váladék van, csak ezért tudod betenni és kihúzni. Ha beteszi, nem biztos, hogy segítség nélkül ki is tudja majd szedni. Ha már minden áron hülyeséget akar csinálni, legalább kenje be vazelinnel, így ki is lehet majd venni anélkül, hogy az ügyeletes orvos és a fél kórház rajta röhögne.
2013. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!