Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért félnek attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért félnek attól, hogy kinevetnék őket a férfiak, ha megtudnák, hogy a lány érez irántuk valamit? Inkább nem vallják be?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem így vagyok jelenleg, viszont úgy érzem, ha én azt elmondanám a srácnak, ami bennem van, elijeszteném, nem lenne nőies, nem lenne vonzó! Mert egy Nő ne nyomuljon könnyes szemekkel, teljes beleéléssel, amikor a srác még semmi komoly jelzést nem adott. Bennem ilyen érzések vannak. Szerintem világos, hogy nem akarom ezzel lerohanni!!
2013. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nem attól félek, hogy kinevet, hanem attól, hogy ő nem érez ugyanúgy irántam. És igen, inkább nem vallom be, gyáva vagyok, ez van.
2013. szept. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 értelmes kérdések válasza:
Akivel jó a kapcsolatod és neked aztmondja hogy,többet érzek irántad,és a srác kineveti őket,az a srác egy gyökér...
2013. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyan azt tudnám elmondani, mint 2es.

Én félek a csalódástól, a pofára eséstől.

Inkább kussolok.

2013. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert a suli "kasztrendszerének" teljesen más kasztjába tartozunk. Én valahol a pipi feneke alatt ő jóval magasabban. Nem az a tipikus hű de menő vagyok fiú, hanem kis szerencsétlen esetlen meg minden , de valamiért akkor is benne van a magban. Tudom hogy sose lenne köztünk semmi, mert igazából én se járnék olyannal mint amilyen én vagyok. Megtartom magamnak az érzéseimet. Egyébként én eleve félek , hogy kinevetnek, bármit teszek. Megyek az utcán, utazok a buszon és valaki elkezd nevetni ösztönösen: "ezek biztos rajtam nevetnek!". Ezt köszönhetem a túlsúlyomnak ( ezen dolgozok már) és annak hogy nem páwa meg swag meg mittudom én mi vagyok. Hordok bővebb szárú gatyát, és olyan zenéket hallgatok amiket nem sokan kedvelnek. Na jól elkanyarodtam, de a lényeg ugyanaz , félek , hogy kinevetne.
2013. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a legtöbb srác nem férfi inkább gyerek aki kinevet valakit azért amit érez főleg ha meri vállalni is akor a suliban piszkálni cikizni fogják, pedig szerintem ez inkább becsülendő hogy van aki ki mer állni és elmondani mit érez
2013. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A komoly érzéseket nem olyan könnyű bevallani, nem is biztos, hogy érezné a másik fél a súlyát a dolognak... éreztetni kellene...

A kevésbé komoly érzéseket, pedig szinte felesleges egy lánynak bevallania.

2013. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 15. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!