Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egy férfi ilyen előítéletes?

Figyelt kérdés

Volt egy pasi, aki udvarolt nekem és én meséltem neki arról, hogy a munkahelyemen nem jövök ki túl jól a kollégáimmal, mert egy kicsit félénk vagyok és elég érzékeny. Így folyton megaláznak és ellenségesek velem. Hiába próbálok kiállni magamért semmi haszna.

Azóta, hogy ezt megemlítettem neki, nem igazán keresi a társaságomat, a múltkor pl: egy sms-ben csak annyit kérdezett tőlem, hogy vannak e még gondjaim a munkahelyemen. És azóta el se tudom érni, még a telefont se veszi fel.

Lehetséges, hogy ennyi alapján elítélt engem és ezért nem akar velem foglalkozni? Mert én semmi másra nem tudok gondolni, hisz előtte olyan érdeklődő volt. Megérdemeltem ezt tőle?


2013. szept. 15. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy rászolgáltál erre ha tetszel neki akkor tul teszi magát ezen és udvarol tovább ha nem akkor meg ennyivel le is ráz kb szerintem semmi értelme utána kajtatnod majd lesz ettől jobb is
2013. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy lelki szemetesláda nem szeretne lenni.
2013. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

aki nem keres, azzal ne foglalkozz, ha akarna tőled valamit, nemhogy el lehetne érni, de még ő hívna fel.

ha valaki érdekel, akkor a problémái is érdekelnek (pl. neked a munkahelyeden), nem csak a napfényes oldala.


22L

2013. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!