Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló lányok, fiúk! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok, fiúk! Ti sosem érzitek magányosnak magatokat?

Figyelt kérdés
Nem érzitek úgy hogy üres az életetek valami miatt? Vagy lefoglaljátok magatok inkább hogy elterelje a gondolatotokat erről?

2013. szept. 14. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

De.

Most is.

2013. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Néha éreztem így, aztán a sok dolog magától lefoglalta a figyelmemet és most nem érzem magamat annak :)
2013. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa, de nem igazán zavar. Szerintem régen rossz, ha az élet ürességének "gyógyírjét" csak egy kapcsolatban látjuk. Sok dolog van, amit tudok csinálni, szóval nem nagyon aggódok ilyesmi miatt.
2013. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én az eddigi 15 évem alatt egyszer sem éreztem magam magányosnak. :D A suli meg amúgy is kitölti minden szabadidőmet.
2013. szept. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De. mindig kb :D
2013. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Néha igen, de összességében semmi bajom a szingli életmóddal!
2013. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hetente 16-18 órát érzem magam magányosnak ha összeadogatom, de akkor nagyon rám tör. Szerintem ez még jó arány.
2013. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

kezdett javulni a helyzet

örülök, hogy eszembe juttattad az életem ürességét :DD

2013. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De. Igen és megint csak igen. Különben is, a társfüggőség rossz dolog, inkább a barátkozásba, tanulásba meg a hobbijaimba menekülök és igyekszem nem gondolni a magányra, (na meg persze arra, hogy szinte minden lányismerősömnek van már komoly kapcsolata), sőt, újabban gyakran járok el ide-oda szórakozni is. És bár akadna jelentkező szép számmal, én mégsem vagyok vevő rájuk. Inkább vagyok ugyanis egyedül és várok az igazira, mint hogy összejöjjek egy nekem nem tetsző pasival.
2013. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*megintcsak
2013. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!