Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasikat zavarja az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikat zavarja az, ha egy nő tanultabb náluk?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 00:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ha elmosogat,rendszeresen kitakarít ,finom kajákat főz,pofa vágás nélkül teljesíti a szexuális vágyaimat,akkor akár kérkedhet is vele,hogy tanultabb.

a végeredményt tekintve nem releváns.

2013. szept. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna
2013. szept. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem. A nőket viszont zavarja, ha a férfi emiatt kevesebbet keres náluk.
2013. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nooormális pasit szerintem nem zavarja, esetleg motiválja inspirálja, de ez is attól függ mit értünk "tanultabb" alatt. Egyel több diplomája van a lánynak mint nekem? Nembaj, teljesen más területen dolgozik és tanult mint én? Nembaj. Több nyelven beszél mint én? Na nemá hogy valamennyire nem tanulom meg ezen nyelvek egyikét. tőlem akár F1-es versenyző is lehet vagy vadászpilóta vagy egy tengeralattjáró parancsnoka a lényeg hogy egészítsük ki egymást de nem érezném kevesebbnek magam egy ilyen nő mellett.
2013. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem frusztrálna.
2013. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a nőket zavarja
2013. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!