Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálykiránduláson a fiúkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálykiránduláson a fiúkat nem zavarja, hogy reggelenként látják egymás farkát állva vagy a többiek látják az ő farkukat állva?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem látjuk, mert addig nem mászunk ki az ágyikóból, amíg áll! :D
2013. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elintézzük, hogy ne kelljen egymásét nézni.
2013. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a fiúk az ilyeneket leszarják


voltam múlt héten konditeremben, és az öltözőben csak lazán alsónadrág nélkül lógóval ott mászkáltak lazán a fiúk - és senkit nem érdekelt, hogy hú

2013. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán. Én speciel egy egynégyzetméteres fürdőben voltam együtt haverommal ő zuhanyzott én hajat mostam, és ő öblítette le, szal fszáig hajoltam be, de egyikünket sem igazán zavarta. Engem azért mert őt sem emg mert vertem már haverokkal, őt meg azért mert focista és ott vannak olyan srácok is akik "heccből" rángatják a többi fszát.
2013. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért más 25-30 éves férfiak mint 16-17 éves fiúk
2013. júl. 6. 23:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem az lepett meg, amikor kb 15 éves voltam, tanárnőm meg észrevett a zuhanyzóban ahogy meztelen zuhanyzom és bámult jó ideig, én meg direkt pózoltam is neki kb, mert a tükörből láttam, hogy les. Ott helyben felfarkaltam volna a tanárnőt, de aztán kiment.
2013. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ébredés után nem ugrik ki egyből az ember az ágyból,1-2 perc alatt pedig le tud lankadni.Amúgy meg nem kíváncsi senki rá,pláne haverok közt.Idegenek előtt már ciki lenne.
2013. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerinted a kolisokat zavarja?? ha szégyellősök ne másszatok ki az ágyból míg áll a műszer
2013. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi búzát!:)
2013. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
:DDDD
2013. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!