Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, h ezt nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, h ezt nem lehet finoman közölni egy csajjal?

Figyelt kérdés

Olyan csajjal beszéltem, akinek olyan pelyhes volt az álla, mint nekem tizenéves koromban, bár neki jobban sztem.

Azt csak nem mondhatom neki, h borotválkozzál már meg, s igazából engem nem is érdekel, nem akarom én mondani, de ha vlen ez előfordul vmi közeli barát barátnővel, akkor azért csak szólni kellene neki, nem?



2013. szept. 16. 02:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%

Így is,úgy is sértve lesz.

Kezdd azzal,hogy nem megsérteni akarod,csak az érdekében mondod.

2013. szept. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
sztem meg találj vmi barátnőjét,akiben tudod hogy megbízhatsz,és mond meg neki hogy tálalja vhogy a dolgot a csajnak(de ne úgy ,hogy te mondtad)a csajok amugy is beszélgetnek ilyen olyan szőrtelenítésről...
2013. szept. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha számodra csak egy ismerős a csaj, akkor jobb, ha nem szólsz. Ha közel áll hozzád, akkor jobb ha szólsz, de nem mindegy hogyan. Mondhatsz olyasmit, hogy van egy olcsó, de jó kozmetikus ismerősöd.
2013. szept. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1-es nem hiszem, h attól jobb, h mondom neki, h nem megsérteni akarom.


2-es válasz jobb egy fokkal, de sztem ott is vhogy kibukna, h én mondtam, s akkor ismét sucks a dolog.


Igazából nem is értem, h nem vette még észre, lehet, h nem néz tükörbe?

S én miért vagyok ekkora paraszt, ha már itt tartunk?


Sehogy se jó, bár 2. talán közelebb áll a jóhoz, de itt inkább kussban kell várni sztem vmi csodára.

2013. szept. 16. 03:07
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as:


Az is olyan, mintha Zámbó Árpynak mondanám, h figyelj, van egy jó plasztikai sebész ismerősöm, aki csodákra képes, nincs kedved meglátogatni? Ott vagyunk, mint az egyes megsértésben sztem.

2013. szept. 16. 03:11
 6/17 anonim válasza:
a 2. vok .akkor várjunk kussban csodára :D ,ha nincs közöd hosszaban a csajhoz akkor hagyd a francba :P.amugy nekem is volt már ilyen ismerősöm,csaj osztálytárs neki erős barna szőrzete volt...bajusz részen szal ciki,simán látni lehetett ,nem értettük miért nem szedeti le.valoszinüleg őket nem zavarja...
2013. szept. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Támadt egy nagyon jó ötletem, ennél királyabbat senki sem tud sztem kitalálni.

Írni kell egy levelet neki, névtelenül persze, s egyik nap, amikor már mondjuk 2 hete nem találkoztál vele, bedobni a postaládájukba. A levél tartalma egyértelmű, s egy mondatban megoldódna a probléma.

Itt viszont az a probléma, h nem tudni milyen lelki probléma lesz ebből, de végülis nem hiszem, h nagyobb, mintha vki a szemébe mondja.


Na, ki a király?

Tudom: Kokó!

2013. szept. 16. 03:19
 8/17 anonim válasza:
jaa amúgy nem rossz ötlet,(még mindig 2. vok) de akkor nagyon kedvesen kell megfogalmazni és esetleg más 'dolgait' dícsérni hogy vegye a lapot hogy nmem begubozni kell,meg megsértődni.Én legalább is ha ilyen levelet kapnék ettől jobban érezném magam,ha mondjuk kedvességet is írna az illető...:)
2013. szept. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jól van,akkor mondd azt,hogy "Használsz borotvát? Nem. Miért nem?" :D
2013. szept. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ha téged nem érdekel, akkor miért akarod neki mondani?

Kissé "megszólítva" érzem magam, nekem is ilyen. Néztem tükörbe, tudom. Valószínűleg a lány is pontosan tudja. Csak esetleg nem érdekli.

2013. szept. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!