Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vágyik egy 35 feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vágyik egy 35 feletti férfi egy új kapcsolatban? Mit "vár el" egy nőtől?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet általánosítani, de ha vannak itt ilyen korú férfiak, akkor érdekelne a véleményük, hátha a több véleménnyel többre megyek.
2012. dec. 15. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

IGaz én nem vagyok férfi, de a férjem 35éves.

A házasságunkban azt várj el, hogy otthon teremtsek, szexszet nyújtsak, megértő legyek.

2012. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugalmat.
2012. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de kimondottan arra gondoltam, amikor még ismerkednek, tehát új a kapcsolat!
2012. dec. 15. 19:43
 4/6 anonim ***** válasza:
:) azt hogy ne irányítsd, ne vond kérdőre, ne hisztizz és ne féltékenykedj. Had legyen férfi. Én ezt mondanám (1 voltam)
2012. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viselkedj érett nőként, tudd eldönteni, hogy akarod-e őt, vagy nem, és ne félj kinyilvánítani.
2012. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Marha egyszerű,ha azt szeretnéd megtudni hogy mire vágyik mikor hazaér várd meg mig egy kicsit megpihen,ne árasz el azonnal a problémáiddal,várj egy kicsit és kérdezd meg tőle minden nap hogy mit szeretne mire vágyik,idővel majd ne aggódj elkezdi sorolni őket.
2015. júl. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!