Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a szeretőé egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a szeretőé egy foglalt/nős férfi? Mit tegyen, hogy a társsal szemben őt válassza?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 14:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Neked egy olyan pasi kell, akit ilyen könnyen el lehet vinni? Miből gondolod, hogy hozzád hűséges lesz? :)
2013. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
aranyos kérdés
2013. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a szerető? Szerintem viselkedj úgy, hogy ez ne a te gondod legyen. Ha szeret, annyira, hogy téged választ, akkor megoldódik. Ha nem szeret annyira, akkor jobb, ha ez ki is derül. Sokszor van olyan, hogy bár jobbnak tart a párjánál, mégis gyerekeik vannak és a lelkiismerete azt mondja, maradjon otthon. Még akkor is, ha az ő privát boldogsága talán sosem lesz meg, de felelős azért, hogy gyereket vállalt.
2013. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Artistry, ezen a dilemmán túlestem már, hogy hűséges lesz-e hozzám. :) Szeretem nagyon.
2013. szept. 16. 14:09
 5/18 anonim ***** válasza:
Na aki ebben tanácsot ad...
2013. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Illetve eddig az volt a tapasztalatom, hogy férfitól hűséget nem érdemes várni.
2013. szept. 16. 14:10
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Annyi pasi van a világon, neked mégis másé kell? Remélem visszakapod a sorstól.
2013. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy lehet, kell hűséget várni. Egy kapcsolatban ez lenne a minimum.
2013. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig hűséges voltam, csak te választod a szemetjét. :)


Ha a férfi nem akarja hiába erőlködsz.

2013. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tesz róla, hogy a feleség tudomást szerezzen arról, hogy férje szeretőt tart, úgy hogy a férfi ne gyanakodhasson arra, hogy szeretője ármánykodása következtében értesült erről a feleség. Ilyenkor önérzetesebb feleség kidobja a férjét, még akkor is ha ezután lényegesen nehezebb egzisztenciális helyzetbe kerül, a függetlenné vált férfit pedig könnyebben behálózhatja a szeretőként tartott csaj.


Mondjuk ez nem túl jellemes dolog, mert a szeretőként tartott csaj ezzel jellemzően egy családot rombol le. A legtöbb férfi igazából nem akar komoly kapcsolatot a szeretőjével (vagyonközösséget, mélyebb érzelmi kötődést, szoros családi köteléket), csak a szerető állandó nyaggatása miatt kényszerül egy idő után némi hitegetésre.


Ha egy férfi nem teljesen naiv, akkor már szeretőjét már az első célozgatásuk után lapátra teszi, és kis búcsúajándékkal próbálja elérni azt, hogy ne haraggal váljanak el. Legjobb valamilyen törlesztőrészletes ajándék (pl. egy kisebb új autó), amit befagyaszt ha a csaj dumál.

2013. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!