Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a szeretőé egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a szeretőé egy foglalt/nős férfi? Mit tegyen, hogy a társsal szemben őt válassza?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 14:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a szerető. Nem nős, hanem élettársa van, közös gyerek nincs. Nagyon ragaszkodik, de mégsem eléggé. Hat hónapja ismerem, távolság miatt ritkán tudunk találkozni, amúgy éjjel-nappal beszélgetünk cseten, telefonon. Én kezdek belefáradni, nekem ez kevés, de nem tudom, mit is tehetnék. Szakítsak? Várjak? Nehéz, és teljesen felemészt.
2013. szept. 16. 14:27
 12/18 A kérdező kommentje:

10/11

Te férfi vagy, ugye? :)

De ha a feleség megtudja, akkor esetleg épp hogy elkezdi magát törni a férje után, nem?

Ez az autó törlesztőrészletekkel nem semmi. :))))))

Szerinted mennyi ideig érdemes várni?

2013. szept. 16. 14:42
 13/18 anonim ***** válasza:
Hármasnál az igazság. Ha téged akar téged választ. Ha nem akkor nem. :S
2013. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igazából esetedben szerintem erkölcsileg elfogadható ha megpróbálod megszerezni a férfit(élettársnak nem fogadnak örök hűséget, nincsenek gyerekek).


Szerintem az a férfi aki hosszútávon sem veszi el a vele élő nőt, fiatalabb férfi esetén gyűrűt nem ad, az az átlagnál önzőbb, bizalmatlanabb, jó érzéke van ahhoz hogy hogyan lehet másokat kihasználni, amit rajtad is gyakorol.


A kérdés az, hogy ígért-e neked valamit, vagy te ígértettél-e meg vele valamit. Ha igen azt számon lehet tőle kérné, ha viszont nem akkor számodra marad a lehetőség hogy továbbra is hosszabb távon társadalmi megbecsültség nélküli szerető maradsz, ami önérzetesebb nő számára megalázó, vagy pedig kidobod.


#10 (36f)

2013. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy magára igényes nő, még akkor is kidobja az őt megcsaló férjét, ha ezzel egzisztenciálisan lényegesen rosszabb helyzetbe kerül. Egy ilyen nő figyel társadalmi státuszára, környezetének értékítéletére is, ezért nem tűrheti el azt, hogy férje büntetlenül megússza azt, ha őt megalázza.


Szeretőt jellemzően alsóbb osztályokból választanak a férfiak, így általában már ez eleve kizártja azt, hogy a rekreáció céljából együtt töltött időn kívül, mást is akarjanak a szeretőként tartott nőtől.


#10 (36F)

2013. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de én nem fogok tippeket adni neked ahhoz, hogy szedd őket szét....

Elvileg neked semmit se kel tenned,mert ha igazán szeret téged ,akkor nem a párját választja ...

2013. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#10

Köszönöm a válaszaidat. Nagyon jó, amikor higgadt férfiember hozzászólásait olvashatom :), kicsit rendet teszel a fejemben és a szívemben. Nők hajlamosak belegabalyodni az ilyesmibe. :) :)


És általában köszönöm minden hozzászólónak, hogy nem esett nekem a téma miatt. Tudom, hogy nem szép, amit teszek, de mentségemre szóljon, hogy a férfi jelenlegi élettársa házasságból és gyermekek mellől hódította őt el, illetve amikor megismerkedtünk, én sokáig nem is tudtam, hogy foglalt. Nem vagyok egy gaz csábító, hűtlen pedig soha életemben nem voltam. Meg is vívtam a csatát a lelkiismeretemmel rendesen, de mint az itteni válaszok is kezdenek megerősíteni, alapvetően nem rajtam múlik, elhagyja-e a társát, hanem azon, hogy mit érez irántam.

Én elsősorban arra voltam kíváncsi, milyen viselkedés az, ami az én malmomra hajthatja a vizet, és mi az, amivel csak messzire űzöm. Tehát pl: jó-e, ha a párja tud rólam, illetve kérjem-e, hogy döntsön, vagy csak "magamat adjam", és majd kiderül, lép-e vagy sem.


Hat hónap nagy idő, lassan kezdem feladni, választóponthoz értem, és most csak megerősítést kaptam, hogy a szakítás nem rossz lépés. Nehéz elfogadni ezt a másodhegedűs szerepet, azért van egy határ. A nagy dilemmám csak az, hogy hat hónap elég volt-e ahhoz, hogy megszeressen, és ha úgy adódik, lépjen. Mert túl hamar se szeretnék kilépni (tehát annyi idő kell, hogy lépni merjen, ha szeret), de nem szeretnék elidőzni ebben a kapcsolatban úgy, hogy csak szórakozik és sose lépne.


Igen, elgondolkodtató, ha egy férfi sok évig nem jegyzi el a barátnőjét. Ők hét éve vannak együtt, de nem volt még eljegyzésük. Egyik ismerősöm is hét évig élt együtt egy nővel, eljegyzésre nem került sor, majd megismerkedett valakivel, szakított az akkori élettársával, és az új nőt egy év múlva feleségül vette.


Igen, ígért ő már nekem mindent. :(( Állítólag szerelmes belém, komolyan gondolja, viszont még nem lépett. :( A gyerekeinket már összehozta egy találkozásra, ami jól is sikerült, viszont itt megtorpatn a dolog. :( Ő azzal "érvel", hogy addig nem meri feladni a hétéves kapcsolatát, amíg nem bizonyosodik meg arról, hogy közöttünk ez tartós szerelem, nem csupán fellángolás. Mert állítólag sokszor koppant már. Na de mégis mennyi idő kell még ahhoz, hogy megbizonyosodjon? Ha hat hónap kevés volt, akkor mennyi lenne elég? Hozzáteszem, sajnos sok nehezítő körülmény is van, pl. 250 km közöttünk, illetve neki 2, nekem 1 gyermek, tehát nem lenne egyszerű a helyzet akkor sem, ha mellettem döntene.

2013. szept. 16. 21:08
 18/18 anonim ***** válasza:

A 16 os vagyok.Így már árnyaltabb a kép,ha legelőször írod ezt,jobban ráláttunk volna a dolgokra.

Az a véleményem, hogy hagyd a csudába...

Ha a feleségét is elhagyta a mostani élettársa miatt,most meg vagy Te a képben,nem arra utal, hogy egy hűséges férfi.

Valószínű, évek múlva,ha mégis melletted dönt,téged is lecserélne.

Na meg a 250 km nagy távolság köztetek.


Jobbat érdemelsz,mint ez a pasi,szerintem.

2013. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!