Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajoknak komolyan bejön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak komolyan bejön az ilyen pasi, mint aki 3 méterrel a felhők felett filmben van?

Figyelt kérdés

Megnéztem a filmet, mert minden csaj oda van érte, kíváncsi voltam rá. Engem az elejétől fogva borzalmasan felháborít! Képes lenne valaki egy ilyen agresszív bunkó állattal összejönni? Könyörgöm! Ez kell nektek lányok? Aki néhány bunkó megmozdulás után kinyögi, hogy "te márpedig belém szeretsz babám" ??? Aki képes egy lányt csúfságnak hívni?


Lányok, akik oda vagytok a filmért: Most tényleg ilyen pasi kéne nektek?


2013. jan. 21. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
más a film, és más az élet. A fiatal lányok gyakran lelkesednek a filmbéli karakterekért, mert még nem elég érettek a valóságos kapcsolatokra.
2013. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem ezért jön be annyira a lányoknak.

Ha meg sem szólalna akkor is odalennének mert iszonyat jól néz ki...van ilyen :)

2013. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szóval mert képes vagyok egy lányt csúfságnak nevezni, én agresszív bunkó állat vagyok?

Amúgy meg a történet lelkesíti a lányokat...

2013. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jól kifogtad a lényeget kedves utolsó...Szövegértés 1-es. Ha láttad a filmet, akkor valószínűleg rájössz, hogy nem ezért tartom agresszív állatnak.
2013. jan. 21. 13:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen néztem meg ezt a filmet. A srác jól néz ki benne, és értem mit akartak vele képviselni, de túlzásba vitték. Nekem nem volt vonzó, mint karakter. És ez most nem csak duma.

21L

2013. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a filmet, de azt megmondom neked, hogy nekem soha nem kéne ilyen hapsi. Párom sem ilyen.
2013. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kb egy fél éve láttam a filmet és nekem nagyon bejött maga a sztori,de az a része amit te is írtál az egyáltalán nem,tehát ha velem így beszélne egy pasi az életbe nem állnék vele szóba,de maga a sztori és a pasi jó benne és ezért vannak oda érte
2013. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vagány, felháborítóan magabiztos és szexi, de bármennyire keményfiú, nem érezném magam biztonságban mellette, mert nevetségesen veszélyesen él (legalábbis az első részben). Jól néz ki, és vannak nagyon romantikus megmozdulásai is (az első együttlét pl :) De a csúfságon én is csak pislogtam...

16 évesen még elaléltam volna a sráctól. De 20 évesen azért a hibáit is meglátom.

Mindezekkel együtt imádom mindkét részt :)

2013. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Marha romantikus betörni valakinek a nyaralójába...
2013. jan. 22. 00:47
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Te most tényleg ezt a párhuzamot tudtak csak levonni kérdező? :D
2013. jan. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!