Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti képesek lennétek összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti képesek lennétek összejönni egy olyannal, akinek köztudottan van vkije?

Figyelt kérdés
Mit éreznétek, ha sikerülne? És mit tennétek, amivel bizonyíthatjátok, hogy jobbak vagytok a másiknál?

2013. szept. 16. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te gáz vagy.
2013. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem vagyok ilyen gerinctelen, akár mennyire dívik ez manapság. cserébe elvárom a nőtől, hogy ő se jöjjön össze mással, ha velem van. Ha megteszi? Kalap-kabát :)
2013. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Tündöklő Charmander ***** válasza:
nem, nagyon !!!
2013. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam. Többször se.
2013. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálam tabu.
2013. szept. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha padlón van a kapcsolata a másik félnek akkor igen, és büszke lennék magamra hogy boldoggá tettem egy lányt.Ha viszont boldogok lennének nagy pofátlanságot éreznék.
2013. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Pain for Pleasure ***** válasza:

Nem, eszembe se jutna ilyesmi. Tavaly szerelmes voltam egy foglalt férfibe, aki ráadásul a munkatársam, mindennap látom, de mégis sikerült magam túl tenni rajta. Sokat szenvedtem emiatt, de most már örülök, hogy boldog a barátnőjével.

Ilyen szituációban érdemes bele gondolni magadat a másik helyébe. Neked sem esne jól, ha egy harmadik személy megpróbálná tönkretenni a kapcsolatodat.

2013. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Soha. Rendkívül undorító, szánalmas viselkedésnek tartom.
2013. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Emberek ***** válasza:

Nem nem lennék képes ilyen gerinctelen, surmó dologra, hogy más elől elvenni valakit. Erre csak azt tudom mondani, aki megteszi az szánalomra sem méltó.

Mit éreznék ha sikerülne? Lelkiismeret furdalásom lenne az biztos.

De amíg épeszű vagyok, addig meg sem próbálom ezt.

2013. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!