Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác azt írta, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác azt írta, hogy nem szerelmes belém, én pedig rá azt, hogy én se vagyok az, nem szeretnék vele összejönni és ne is írjon, de mégis írt pedig megkértem, hogy NE, akkor most mi van?

Figyelt kérdés

Semmi nem történt eddig csak hónapok óta neten beszéltünk,nem is csoda,hogy nem lettünk speciel szerelmesek.Barátként bírjuk szerintem egymást, de én inkább nem adnám fel a barátságot.

Azzal zártam a beszélgetést,hogy most egy ideig ne írjon, rá másnap este mégis írt,de nem akarok válaszolni,mert megmondtam,hogy nem fogom nézni az üzeneteket,és most hagyjon?

ha elolvasom,akkor úgy érzem,hogy nem tartottam meg,amit mondtam,de mint barát nem akarom elveszíteni

hasznos tanácsnak örülnék!D:



#bándzsi #dzsámping #hell:D
2013. aug. 15. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress kérdéseket hasonló témákban: bándzsi, dzsámping, hell:D WTF?!
2013. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
I was fascinated by this comment. TY
2013. aug. 15. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy csak barát akarsz maradni, meg hogy nem akarod megbántani stb így talán örökre jó lesz a kapcsolatotok.:D Nő vagy tudsz te hazudni..:D
2013. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De mi az oka,hogy azt mondtad neki,hogy ne írjon?
2013. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert kapcsolatot erőltetni nem szeretnék..:)
2013. aug. 15. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt írtad nem adnád fel a barátságot, akkor mégis miért mondtad neki,hogy ne írjon? Fiú-lány között,hogy ha tényleg olyan jól megvagytok, megértitek egymást.. akkor a barátságból még alakulhat ki szerelem...

Gondolom azért írt, mert szeret veled beszélgetni. De nem értem,hogy miért nem írsz neki vissza.. Főleg,hogy barátként még számítasz rá...


Egyébként nem tudlak megérteni, azért mondtad,hogy ne keressétek egymást-> mert ő se szerelmes beléd, és Te se belé... ?!?!? ez elég nagy hülyeség szerintem :D


Azt meg,hogy hogy akarod tartani vele a baráti szinten a kapcsolatot , ha nem keresi egyikőtök se a másikat ?:D

2013. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az én részemről talán megpróbáltam volna,szóval kedves utolsó igazad van..


érdekes az ilyen,hogy pár nap elteltével,amikor nem beszélnek rájön,hogy mit vagy jelent-e valamit a másik

2013. aug. 15. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!