Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át a szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át a szingli létet?

Figyelt kérdés

közel egy éve szakítottunk a volt pasimmal, (már nem kezdeném újra vele, volt bőven okunk szakítani) azóta nem volt senkim, de még flörtölés meg hasonlók sem. Már kezdem unni hogy nincs senkim, de fiúk terén elég "válogatós" vagyok, és akik nekem tetszenek, azoknak én nagy valószínűséggel nem tetszem, pedig semmi baj nincs velem. Mit csináljak addig, ameddig nem találok újra magamnak valakit, akivel együtt lehetek? Már eléggé magányos vagyok...

16/L


2013. szept. 16. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy betegség, amit át kell vészelni. Ez egy választható állapot.
2013. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem bele ne halj... tudod szívem, sok lány kitudja húzni a tízen sőt, huszonéves korát pasik nélkül. Próbáld meg, ügyesen...
2013. szept. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyit fűznék hozzá az eőző hozzászóló gondolatához, hogy még csak most kellene leszoknod a barbiról, nem f_szért sírni.
2013. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt nem kell túlélni kislány. Én 10 éve vagyok az, élvezem a szabadságot, és nem kell alkalmazkodnom senkihez sem.
2013. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"és akik nekem tetszenek, azoknak én nagy valószínűséggel nem tetszem, pedig semmi baj nincs velem"


másrészt, nem ártana ha az arcodból is visszavennél. úgy látszik azért nem érdeklődnek irántad, mert mégis csak valami defekt van nálad.

2013. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meny moziba, bulizgass, élvezd ki h bömböltetheted a kedvenc zenéidet, több az időd a pénzed, tiéd a távirányító, senki nem zavar zuhanyzás közben.
2013. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!