Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg iwiw-en a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg iwiw-en a lánytól, hogy felvehetem-e msnre hogy ne legyek nyomulós?

Figyelt kérdés
előre is kösz a válaszokat
2009. nov. 4. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

szia.felvehetlek msn-re?

vagy csak simán vedd fel.

2009. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán ne azzal kezd, hogy felvehetlek-e msn-re. Mondjuk írj neki egy kedves üzenetet ami süt arról, hogy nincsenek hátsó szándékaid. Mondjuk, hogy csinosnak tartod, meg tetszik az egyénisége stb. Utána ha visszaír, akkor pár nap üzengetés után ha úgy alakul a dolog, akkor kérdezz rá.


Tapasztalatból írok, én egy éve vagyok együtt egy olyan fiúval, aki így kezdte nálam :)

19/L

2009. nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele élőbe és ne a neten keresztül.
2009. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Írhatnál neki egy ehhez hasonló levelet is:

Szia! Tudom hogy még személyesen nem ismerjük egymást, de nekem nagyon szimpatikus vagy és szeretnék veled beszélgetni. Ha szimpi vagyok neked és szeretnéd, akkor add meg az msn címed. :D


Szerintem ez nem nyomulós, hiszen megadod neki a választás lehetőségét. :) Sok sikert! Szurkolok neked! 19/L

2009. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jahh és elfelejtettem, hogy majd számolj be a fejleményekről! :) (Előző voltam)
2009. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!