Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt írja ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt írja ki az iwiw-os adatlapjára ki, hogy "Vele vagyok" és egy lányra célozgat, akivel jelenleg járogat épp, akkor ez azt jelenti, hogy ha épp szabadideje van, akkor a nőjével kettyinget?

Figyelt kérdés
Csak azért mert az egyik fiú ismerősöm ezt írta,ki az iwiw-es adatlapjára,s nem értem ebből igazán,hogy mire célozgat itt.25L
2011. márc. 7. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom azt jelenti, hogy vele jár. Veled jár.

Bár ez a megfogalmazás a diszkópatkányokra jellemző, akik mindenkivel jóban vannak, van 1000 ismerősük, de senkivel nincs igazán kialakított, jó kapcsolatuk. Valójában nem tudják megfogalmazni az érzéseiket sem.

2011. márc. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem. szerintem azt jelenti ami jelent: ha szabadideje van akkor veled van, mert a barátnője vagy. ebbe nem kell belemagyarázni semmit se.
2011. márc. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval,az hogy együtt mennek el horgászni,moziba,denszelni diszkóba...meg ilyenek.értem
2011. márc. 7. 06:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy fel akarnak vágni, hogy nekik most van barátnőjük, ezért írják ezt ki.
2011. márc. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az iwiw az valami kötelezően vezetendő jellegű valami? Miért tudja a nőket iszonyatosan idegesíteni, ha valakinek változás történik az iwiw/facebook adatlapján?
2011. márc. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!