Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítene, ha belekötnék, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene, ha belekötnék, és összevesznénk csúnyán?

Figyelt kérdés

Lány + fiú = barátzóna eset. Én az utóbbi vagyok. (Nem a zóna...) Békében váltunk el, mert nem akartam bántani, hiszen szeretem. Jelenleg kommunikációs szünet van, amíg elcsitulnak a dolgok. Eltarthat ez évekig is.


A gond az, hogy hónapok teltek el, és még mindig folyton csak rá gondolok, éjjelente vele álmodom gyakran stb. Nagyon zavaró ez, és szeretném, ha nem így lenne.


Vajon ha összevesztünk volna, ha csúnyán végződik a dolog, akkor kevésbé fájna? Ha utálnám, akkor nem vágynék rá annyira?


Mi lenne, ha megkeresném, beszélgetésbe elegyednék vele, belekötnék, és szépen összevesznénk? Talán segítene abban, hogy kiábránduljak.


Vagy ez csak naiv feltételezés, és csak az idő segíthet?


2013. szept. 1. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

nagy hülyeség lenne

akkor már nem csak hiányozna, de el is rontanád a barátságotokat, neki is rossz lenne és te is megbánnád később

az idő majd segít

2013. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A barátságunk már elromlott az egész dolog következtében. Max. megjátszott barátságnak nevezhető.


Évek múlva meg kb. tök mindegy, hogy ha fel akarjuk éleszteni a barátság részét, akkor mi volt az előzmény. Sok ember összeveszik, nem beszél sokáig, majd kibékül.


De ha rossz gondolat, akkor mi a fenét lehet csinálni? Az idő lassan megy. Próbáltam másokkal ismerkedni, hátha az segít, valaki elvarázsol, és többé nem gondolok majd rá. De fordítva lett, elszúrtam mindet, mert csak rá tudtam gondolni.


Hülye egy helyzet ez. Időgépe nincs esetleg valakinek?

2013. szept. 1. 12:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez elrontja a barátságotokat akkor az nem volt igazi barátság..
2013. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!