Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy az életnek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az életnek nincs értelme szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért gondolom így, mert az én életem sajátkezűleg kijelölt elsődleges célja sem a megállapodás, és azt sem hinném, hogy a társadalomnak ne lenne szüksége a kispolgári meghúzódásnál magasztosabb révbe érni kívánó egyéneire (mi sem kézenfekvőbb példa erre a tudománynál, nem tartanánk sehol, ha senki szenvedélye nem lett volna korábban). Ettől persze még igaz marad, hogy egy egészséges ember igényli a szeretetet, a megbecsülést és a szexet, de egyrészt egyesek képesek ezekhez más módon jutni (barátok és egyéjszakás kalandok kombójának segítségével), másrészt én arra a kérdésre válaszoltam, hogy a szerelem adja-e az értelmet, és ez ebben a formában továbbra is böhömnagy NEM nálam.

2. kommentelő voltam.

2013. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igaz! De szerelemmel és társsal sincs neki! :D

Meghalsz, aztán a tested csak elrohad, a lelkeddel meg nem tudni mi lesz... a végeredmény ugyanaz!

Amúgy talán a fajfenntartást lehet mondani az élet értelmének, ahhoz meg nem kell feltétlenül társ se meg szerelem se, ezek csak segítő körülmények! :)

2013. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kései Sirató ***** válasza:
Nem igaz. Szerintem csoki és édességek nélkül nincs értelme. Én örülök, hogy ilyen korban élek, amikor sok féle édesség van, mert régen legfeljebb méz volt, most meg rengeteg fajta torta és csokoládé és somlói!!!
2013. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Valójában nincs. Minden hobbi öncélú illetve minden törekvés végső célja az h párt találj.
2014. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!