Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van így értelme élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme élni?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok aki szerelmes barátjába egy 15 éves lányba.

Persze a lány nem szereti csak barátként... :(

A lány egy 25 éves fickóba szerelemes aki csak ki használja őt.. és én ezt nézni se tudom..

Többször meg ígérte h kidobja a csávót meg azt mondta ki is dobta.Volt már mikor át vert de most utoljára meg is ígérte h nem foglalkozik vele többet..

de tegnap este buliból menet el köszöntünk mondta megy haza ne menjek vele most le mert siet.. Mondom jó van..

Viszont nem hagyott nyugodni ezért követtem és lám hol kötött ki vissza a jött és szaladt be a 25 éves fickóhoz.. :(


Engem már a szomorúság meg öl meg az hogy egy ilyen alakkal van mint ez..

Hazudozik folyton .... de nem csak nekem hanem a legjobb barátnőjének is. Milyen barát az ilyen..

:(

Én nagyon szeretem és én tudom jól hogy én nem kellek neki

Ez is nagyon fáj.. nem tudom hogy heverhetném ki..

De az még jobban hogy folyton átver...

Ma elmegyek hozzá közlöm vele azt amit láttam nem tudom mit fog mondani biztos nagyon össze fogunk veszni... de engem már az se érdekel..

Szerethetem én bármennyire is úgy se lesz az enyém...

És hiába akarok én jót neki mindig én vagyok a rossz :/ én vagyok a hibás.. mindenért... jobb lenne nem is élni már.. a szomorúság bánat fájdalom meg öl amióta ismerem.



2013. jún. 30. 05:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Full ismerős szitu :/
2013. jún. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Remek. Felejtsd el a csajt, találj magadnak életcélt, tegyél érte, közben meg majd jön másik csaj, és az egész kezdődik előröl.
2013. jún. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#2

Azért ez nem ilyen egyszerű...

2013. jún. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Mielőtt öngyilkos lennél, olvasd el ezt. Régen írtam talán hasznodra lesz..


A szobádban ülsz, az ajtó zárva. Egy toll és egy papír az asztalon.. A kezed remeg, nem tudod hogy kezdd. Egy búcsúlevél

a családodnak. Mert úgy érzed senki sem ért meg téged, senki

nem tudja min mész keresztül. Senkit nem érdekli, hogy élsz vagy nem.. Ez az az éjjel, amikor ennek vége szakad. Lassan az ágyba mászol, és utolsó lélegzeteidet veszed, sötétségbe meredő tekintettel. Senkit sem érdekelsz, ugye? Nos, talán rosszul gondoltad. Kedd van, másnap reggel, reggel 6:30. Anyukád jön, és az ajtódon kopogtat. Nem sejti, hogy bármi baj lehet, és megismétli. Nem tudja, hogy nem hallod, nem tudja, hogy elmentél. A nevedet kiabálja és kéri, hogy nyisd ki. Nem kap választ, ezért bemegy és ordibálni kezd. A földre zuhan, közbe apukád beviharzik a szobába. Anyukád erőt vesz magán és odasétál az ágyadhoz, a tested fölé hajol, sír, üvölt, rázza a kezed. Apukád próbál erős maradni, de könnyek szöknek a szemébe. A mentőket hívja. Az anyukád magát hibáztatja, eszébe jut minden pillanat, amikor nemet mondott neked, amikor kiabált veled, vagy a szobádba küldött valami hülyeségért. Az apukád magát hibáztatja, amiért nem volt ott neked. Amiért annyit dolgozott, hogy alig láthattad. Senkit sem érdekelsz, ugye? 8:34, az igazgató kopogtat a termetek ajtaján.Az osztályfőnököddel beszél. Minden osztálytársad aggódik, hogy mi történhetett. Az igazgató bejelenti, hogy öngyilkos lettél. A népszerű lány, aki bunkó volt veled, magát hibáztatja. A fiú, aki mindig le akarta másolni a házid, magát hibáztatja. A gyerek, aki mögötted ült, és dobált téged, magát hibáztatja. A tanár, aki rád ordított, veszekedett veled, mert nem volt kész a házid, magát hibáztatja. Az emberek sírnak, őrjöngenek, hogy mit tettek. SENKIT SEM ÉRDEKELSZ, UGYE? 14:00 a testvéreid hazaérnek. Az anyukádnak el kell mondania nekik mi történt. A kistestvéred, lényegtelen hányszor veszekedett veled, elvette a cuccaid annak ellenére, hogy megtiltottad, üvöltötte neked hogy utál, ezeknek ellenére szeretett téged, te voltál a hőse, a példaképe. Most magáz hibáztatja. Miért nem mondta el neked, amikor még volt rá lehetősége? A bátyád hazaér, a kőszívű fiú aki sosem sír.. Magát hibáztatja, amiért szívatott téged. Lyukakat üt a falba, olyan ideges. Nem tudja felfogni, hogy elmentél. Örökre. Senkit sem érdekelsz, ugye? Eltelt egy hónap. A szobád ajtaja azóta is zárva. Már minden más. A bátyádnak dühkitörései vannak. A kistestvéred minden nap sír, és várja, hogy visszagyere. A népszerű lány anorexiás lett. Ők nem tudják elviselni, hogy mit tettek. Apukád depressziós, anyukád nem alszik éjszakánként. A fiú aki, mindig le akarta másolni a házid, most vagdossa magát. De senki sem törődik veled, nincs igazam? Senki sem tudja mit mondjon, mindenki sokkolva van. Sírnak és hiányzol nekik. Nem tudnak elválni tőled, még nem, soha! Mindenki kéri, hogy gyere vissza,de te már nem fogsz.

Ha emberek néha nem is mutatják ki, fontos vagy nekik!

2013. jún. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem érdemes eldobnod az életed! Lehet hogy most nagyon rosszul érzed magad, hidd el, én is átéltem, de idővel elmúlt. A te esetedben sem lesz másképp.
2013. jún. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne egy olyan csaj, aki ilyenekkel jön össze.

Téged tekintve pedig: nemhogy örülnél, hogy kiderült milyen csaj, még siránkozol érte.

2013. jún. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#4, ez nagyon betalált.
2013. jún. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez nagyon szomorú történet.

Van egy 12 éves kislányom, most "jár" egy 13 éves pasival, nagyon boldog. Féltem őt, mert tudom, hogy az ilyen első szerelmek nem szoktak sokáig tartani. Félek, hogy ilyen szomorúság és fájdalom lesz majd benne, mint benned. Már többször is elmondtam neki azt, amit most neked írnék erre:

36 éves vagyok, nagyon sokszor voltak "szerelmes", minden alkalommal úgy éreztem, hogy IGEN, Ő AZ... és minden alkalommal mikor összetörték a szívem, legszívesebben meghaltam volna. Ez megtörtént nem 1x, de nem is 10x. Aztán mindig jött valaki, akibe még jobban szerelmes lettem. 35 évesen találtam meg az IGAZIT. Ha most visszanézek, arra gondolok, hogy ki volt az a srác, akiért annyit bánkódtam 18 évesen csak nevetek magamon. Mikor találkozom vele ennyi év után az utcán, az jut eszembe: "Úr Isten, ez hogy néz ki?!" -és 100 zsák aranyért sem kéne még egyszer.

Lesznek lányok, nem egy, nem 10. Kérdezz meg bárki idősebbet, hogy mindannyian keresztül mentünk azon, amit most Te érzel, és mindenkinek nyom nélkül eltűnt.

2013. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze,hogy érdemes élni! 15 éves lány még gyereknek számít, még nem kiforrott egyéniség. Ne zavarjon össze, próbálj lenyugodni!
2013. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Áhh felejtsd el, jobb ha leugrasz, aztán majd túléled mert megmentenek a tűzoltók és életed végéig elmegyógyintézetbe kerülsz dilinyósok közé.
2013. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!