Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek értelme?

Figyelt kérdés

Szokták mondani hogy "Küzdj a szerelmedért azért akit szeretsz"


Tudom hogy a válasz határozott Nem lesz a kérdésemre de azért meg kérdezem :D


Ez egy 18 éves fiúról és egy 15 éves lányról szól.

Én vagyok a fiú.


Nos a lány-t már 1.5 éve ismerem legjobb barátom is lett egyben.

De fél év után én reménytelenül bele szerettem.

El is mondtam neki az érzéseim.Sajnos vissza utasított..

Válaszként ezt kaptam. "Tudod én csak barátomként szeretlek." Azóta én egy rom vagyok.. és az érzéseim mit sem változtak iránta..1 éve futok utána mindent meg teszek érte ami tőlem telik..

Nem 1x kaptam már nem-et válaszként..

És közben össze jött egy 25 éves palival is.. akivel már fél éve együtt van..De ez az ember kihasználja csak...alkoholista ez az ember... Sosem értettem mit eszik rajta..De lássuk be nem hozzá való és ez nem csak szerintem van így... szülei... barátai... szerint is

Próbáltam elszakítani tőle .. nem sikerült és beláttam már én is hogy felesleges mert majd rá jön magától...

1x... csak akkor már lehet késő lesz..


Én az életemnél is jobban szeretem... a lányt... túlságosan is bele szerettem.. :(


Viszont valamelyik nap este mondott nekem valamit as lány..


amit még az előtt soha...


Azt hogy mikor meg ismert volt szándékába össze jönni velem.. csak utána bele szeretett ebbe a paliba...

Mondta amit még ez előtt nem mondott hogy kezdi be látni talán még sem hozzá való ez az ember és csak a fiatalságát veszíti el ha vele tölti az időt..

Most viszont nagyon meg bántott ...

Mondott valamit ami nekem nagyon fájt..

Azóta nem írtam neki nem szóltam hozzá..nem is találkoztam vele..

Facebookon írt nekem hogy nagyon sajnálja...

utálja magát azért mert így bánik velem..

Mert én midig kedves vagyok vele.. és tudja hogy nekem ő a mindenem.. :(


De reményem nincs hogy ebből lesz is 1x valami..


:( Tudom nagyon hülye vagyok...

Csak soha nem szeretem még ennyire senkit... nem is éreztem hogy szerelmes lettem volna eddig is bárkibe.. mert mindenki akivel voltam külsőre tetszett és miután meg ismertem nem tudtam velük maradni..

Ez az első eset mikor valakinek nem a külsejébe szerettem bele hanem önmagába...és csak ez után tetszett meg a külseje hiszen nekem a lány vagy 3 hónapig.. közömbös volt.. soha nem gondoltam volna azt hogy én egyszer ennyire oda leszek érte hiszen kicsit sem jött be mint lány... és főleg nem a külseje.. De valami meg változott..

Amiért nekem ő drágább lett a föld összes kincsénél is..

Ezt hívják reménytelen szerelemnek Tudom! Mondták sokan ne foglalkozzak vele mert az a helyes.. igen az lenne csak ezt könnyű mondani.. Ha nem szeretném ennyire...

1 éve nem gyengült az érzésem iránta sőt még erősödik...

napokat sírok át.. hogy nem lehet az enyém..

:( nem tudom mit tehetnék... ezt csak igazán az értheti aki volt ilyen helyzetben..



2013. aug. 8. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs, egyáltalán nincs,,
2013. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na amikor olvastam, hogy 18 vagy ő 15 már tudtam, hogy ez a sztori lesz megint... nem túlzok, szerintem már legalább 10szer kiraktad az oldalra, nem kaptál még elég választ? Minek kell újra és újra kitenni ugyanezt a kérdést?
2013. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem sok.
2013. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sztem kezdj el inni :D

18 évessen hova a pic..ába akarsz még kétségbe esni, egy hülye vagy ha azt hiszed ebből az egy lányból áll a világ.

Itt sírsz ahelyett, hogy élnél.

De jah nincs értelme :D

2013. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Második ez valóban igaz... de hova írhatnám ha nem ide...

meg kérdem 100x is és még is mindig ugyan azt a választ kapok hiába várok mást.. csak néha... a reménytelenben is tudok reménykedni..

Engem az érzéseim le győztek.. sajnálom hogy ennyire gyenge vagyok..

2013. aug. 8. 21:51
 6/12 anonim ***** válasza:
volt maaar..felejtsd el a lányt.
2013. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
sok lány van még és én nem kétségbe vagyok esve hogy nincs más a világon .. csak akkor van baj ha nem másra vágysz csak 1-re
2013. aug. 8. 21:52
 8/12 anonim ***** válasza:

nem kérdező én ezt nem nevezném reménytelen szerelemnek, csak hülye vagy..


egyébként attól hogy (ezek szerint) kiírod ide 100-szor semmi se fog változni.., egyáltalán milyen reményről beszélsz te?? Vagy ha egyszer csak "óóóóhh háááháá, na, naa tudtam én, valaki csak igent írt!! akkor így már mindjárt más!!" vagy mi?


és amúgy is olyan akarsz lenni mint a többi hülye (vagy már olyan vagy igazából lényegtelen) kipostolod ugyanazt minden nap "10cm-es törpe vagyok, van esélyem a 2 méteres lányoknál" "ilyen olyan vagyok, a lányok hülyék" azt itt sírsz,, ezzel igazából csak ezen az egy dolgon pörögsz, azt aztán már annyira megszokod hogy nem is csinálsz mást csak ide íród a hülyeségeidet,

2013. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__46..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..



Ez mind 2 a tied. + az elsőnél, az utolsó válaszoló is én vagyok, de te rá se hederítesz meg semmi. Cseszd meg. Mégis mi a rá.kos fszért teszed ki ide 456765675654x a kérdésedet? Írjuk, hogy nem jó, nem lesz semmi, de te ezt nem bírod elfogadni. Nem mész semmire. Fogd fel. Nem lesz ebből semmi. Érted? Kirakhatod 456x még, de nem lesz ebből semmi. Mi az istenért nem bírod megérteni? Kezdem azt hinni, hogyha ilyen vagy akkor, a csaj csak örülhet annak a palinak, mintsem, hogy téged válasszon. Nem bírod elfogadni a nemleges válasz vagy micsoda?

2013. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Na irj és akkor beszélgesünk el egy kicsit! Hiedd el utána könnyebb lesz és jobb lesz :)
2013. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!