Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha látszatra pénzesnek tűnik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látszatra pénzesnek tűnik valaki, akkor azt mindenképpen kihasználják a lányok, hiába kedves meg ilyenek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 23:39
1 2
 11/11 Frigg ***** válasza:

Nekem párválasztásnál sosem játszott szerepet a pénz. Nem vagyok pénzéhes, családom nem szegény de nem is gazdag, amolyan átlagos. Volt párom szüleinek saját kocsmájuk volt, ők sem voltak gazdagok, de jobban éltek picivel, mint mi. Szüleitől elég drága ajándékokat kaptam karácsonyra vagy szülinapomra(hajvasalót, drága pizsit, fürdőruhát), de rettenetesen kínban voltam tőle, soha nem vártam el, egy csokitól is teljesen boldog lettem volna. Ebben a helyzetben engem kifejezetten zavart a pénz.

De mindkét nemben vannak olyan emberek, akik viszont bárkit kihasználnának a jobb életért, sajnos az emberi természet ilyen :/


23/N

2013. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!