Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hüvelygomba? 2 hete használok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygomba? 2 hete használok hüvelygyűrűt. Eddig semmi problémám ne volt. Ez gomba?

Figyelt kérdés
Ma reggel viszkető érzésre ébredtem a hüvelyem körül. Többször letusoltam alul langyos meg hideg vízzel, ami kellemes is. Nem viszket durván, de be is van pirosodva a hüvelybemenet körül. Folyást nem tapasztaltam.
2013. szept. 17. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:

azlesz ez.

kenőcsöt vegyél, vagy doki. és sztem a gyűrűt nemkéne eröltetni....

2013. szept. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem előbb doki, mert hüvelygombának is van több ágense amire speciális krém kell.
2013. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2: ez tény, épp ezért a konzumer krémek széles spektrumú gombaölők. Ld. Canesten.
2013. szept. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És az normális hogy most miután letussoltam, szinte majdnem elmúlt ez a viszketés? kicsit még irritált, de kb. 90%-kkal okésabb már a helyzet
2013. szept. 17. 09:57
 5/10 A kérdező kommentje:
előjött a viszketés újra tusolás után ne sokkal. elmentem canestenért a patikába. Egyelőre a krémet használtam, meg még 2x bekenem ahol pirosabb, este meg ahogy a tájékoztató írta majd a hüvelytablettát. Mindenesetre 1 órája már nem viszket, remélem jó lesz ...
2013. szept. 17. 13:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak lehetőleg a párodat is kezeljétek ahogy a tájékoztató írja, különben oda-vissza fogjátok fertőzni egymást. És kezelés alatt szex csak gumiban.
2013. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és akkor mi a helyzet, ha nálam elmarad ez a fehér , túrószerű folyás? vagy még korán ismertem fel?
2013. szept. 17. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Az is csak lehetséges tünet. Ha azonban biztosra akarsz menni, akkor irány a nőgyógyász.
2013. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem is biztos, hogy hüvelygomba. Innentől kenegetheted te Canesztennel, mert nem lesz érdemi változás. Menj el nődokihoz, mert ő biztosat tud mondani. Nehogy itt meddővé tedd megad sikeresen.
2013. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát akkor tűkön ülhetek csütörtökig :( nincs addig valami ötletetek? kamillás ülőfürdő vagy hasonlók? valami saját tapasztalat?
2013. szept. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!