Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak gomba, vagy lehet valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak gomba, vagy lehet valami komolyabb?

Figyelt kérdés

8-9 hónapja lefeküdtem valakivel, utána gombát fedeztem fel magamon. Ezt kezeltem, és elmúlt. Majd rá 3 hónappal összejöttünk a jelenlegi párommal, és pár hónap után rajta is kijött, de ekkor rajtam nem. Elment orvoshoz, aki felírt neki gyógyszert, és kenőcsöt, amiktől elmúlt, de újra és újra visszatért. Eddig nem vettem észre magamon, de most érzem, hogy nekem is van valami odalenn... Lehetséges hogy egész végig gombánk volt, és egymást fertőztük vele, vagy ez valami komolyabb betegség előjele?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. máj. 22. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

inkább lobogjatok orvoshoz

innen nem lehet megmondani

2013. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen, ha az egyik félnél gombát mutattak ki nemi területen, nem használtok óvszert, de még aha használtok is lehet, mindkét felet kezelni kell egyszerre. Ezek mellett, nem ártana utána olvasnotok, hogy a gomba mindig benned lesz, nem irtódik ki csak azért, mert használt egy kenőcsöt, gyógyszert. Candida diéta megvan?


Amúgy lehet más betegséged is, de ha kimutatják hogy gomba, akkor gomba, nyilván...

2013. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lobogunk az orvoshoz, holnapra kaptam időpontot. Utánanéztem, de itt mindig akad néhány sorstárs bármiről is legyen szó (legalábbis ahogy eddig tapasztaltam), hátha az illető előrébb van már az ügyben.
2013. máj. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!