Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek-e azzal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek-e azzal, hogy minden szerelem más és más?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem, hogy minden esetben máshogy éljük meg a szerelmet, de ettől függetlenül azt, amit érzünk, szerelemnek lehet nevezni minden esetben.
2013. szept. 17. 18:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
És mennyire értetek egyet azzal, amit az előbb fűztem még hozzá, vagyis hogy az erős vonzalom nem azonos a szerelemmel?
2013. szept. 17. 18:59
 12/17 anonim ***** válasza:
keress rà a "vonzalom" ès a "szerelem" jelentèsère a google-ban!
2013. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igy, ahogy kiirtad én azt mondom hogy nem. Az emberi viselkedés klisészerü, mindig ismétlödő folyamat, a szociális példák miatt mindig ugyanazt kapod csak időnként más a csomagolás.
2013. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen...Tök fura, hogy leírva ugyanaz, mert az alaptünetek ugyanazok...Mégis mindenki másképp éli meg, és egyénenként is változhat:

Pista szeretheti teljesen másképp Mariskát, az új szerelmét, mint az exét, Mancit.

2013. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
És vajon előfordulhat az, hogy azt hisszük, csak vonzódunk a másikhoz, holott az, amit érzünk, már szerelmnek nevezhető?
2013. szept. 17. 19:06
 16/17 anonim ***** válasza:

Még két oldalnyi dumcsi és azt a kérdést is felteszi hogy mi az élet értelme.

Ki akar fogadni?

2013. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1 kérdés igen - nekem nagyon érdekesre sikeredett, de tetszik :D

2 kérdés igen - a vonzalom nem egyenlő a szerelemmel

2013. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!