Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért adnak nekem sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adnak nekem sokkal sűrűbben flörtjeleket a szép lányok, mint a tipikus számomra nem vonzó lányok?

Figyelt kérdés
De tényleg azt hittem, hogy képzelődöm, de főleg, hogy most elkezdődöt ta suli és többet utazok én is tini lányokkal, vettem észre, hogy valamiért a szép lányok jobban adják a jeleket. Például szemezés, hajsimítgatás, szájnyaldosás, gyakori felém forudlás oldalra például buszon vagy ruhaigazgatás a jelenlétemben. Nem vagyok álompasi, magam is rondának tartom magam, ahogy sok lány is, mégis azt figyeltem meg, hogy a szép lányok adnak nekem jeleket inkább. Igazából eddig csak olyan lányoknál voltabb kavarásaim, akik max az átlagos külsejűek közé tartoztak, kivéve egyet, mert legutób egy egész szép lánnyal smároltam, de végül nem lett folytatás, smert összejött az exével újra. Persze kinek mi a szép, mert nekem sok lány is szép, vonzó, akikre sok más fiú azt mondja, hogy átlagos vagy ronda... De én is tudom azért kik tartoznak a mindneki által szépnek, média ideálnak tartott láynok közé és most legutóbb is ilyen modell, szép arcú, Palvin Barbi-féle csaj szemezett velem, de nem ez az első, a modell alkatú lányok szeretnek szemezni úgy vettem észre, még tőlem magasabbak is adnak jeleket, de általában a pici alacsony, aranyos, másoknak lehet átlagos lányok, akik nekem bejönnek, vagyis nekem szépek adnak legtöbbször jeleket.

2013. szept. 17. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne bízd el magad. Ezeknek a lányoknak már a személyiségük részévé vált ez a fajta viselkedés. Nem feltétlenül neked szánják, csak éppen te vagy ott a közelben.
2013. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magabiztosak, tudják hogy nézed őket meg még aki a buszon van.


A többi félénk. Nem neked szól.

2013. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már megint itt vagy?


[link]

2013. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!