Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek nem tudok csókolózn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem tudok csókolózni? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Meg sosem csókolóztam,a baratom azt hiszi hogy mar csókolóztam..nem szeretnem neki elmondani hogy meg sosem csókolóztam,nekem ez ciki lenne.Attol felek,hogy ha gyorsan lekap es nem szamitok ra akkor nagyon beegnek.Aza gaz hogy nem tudom,hogy nyelves csokot akkar vagy sima szajra puszit...ha tudnam hogy melyiket szeretne akkor jobb lenne mert szamitanek ra.Hogy tudnam gyakorolni?
2013. szept. 18. 00:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak vele tudod gyakorolni. Nyugodtan legyél vele őszinte.
2013. szept. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
pedig nem lenne ciki
2013. szept. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi bonyolult, nem fog feltűnni, csak mozgatni kell egy kicsit a nyelved közben.
2013. szept. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha így állsz hozzá,hogy "ciki lenne neki elmondani",akkor ez már most egy halott kapcsolat

Am nem tudsz semmit elrontani,hagyd,hadd masszon a szadba,de azért ne kapd be,de minden jön majd magától. :)

2013. szept. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
fogd meg az egyik plüssmacid és hajrá!
2013. szept. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell sietni. Szép lassan közelít hozzád gondolom majd, elég nagy tahóság lenne erőteljesen lekapni valakit, legalábbis én nem tenném. A pillanatban rá fogsz érezni, milyen csókot ad, amúgy nálam a csók az nyelves csók. A szájra puszi meg puszi fogalmilag.
2013. szept. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a csók az csók , a nyelves csók pedig a "francia csók" , más néven smárolás.A csóknál egymás alsó felső ajkait csókoljátok . A tinik csinálják azt , hogy rácuppannak egymás szájára , ledugják a másik mandulájáig a nyelvüket és köröznek vele...Ez sosem lesz olyan érzéki , mint a szépen fokozatosan felépített csók.
2013. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és amit kihagytam (7-es vagyok)...Szóval nem hiszem hogy aggódnod kéne , a legtöbb ilyen ifjú titán ugyanolyan béna mint aki először csinálja...
2013. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Egyebkent a srac mar tapasztalt,mivel 19 lesz en meg 16 vagyok.
2013. szept. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!