Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem nősül. Rosszul érint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nősül. Rosszul érint a dolog. Normális ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval nemrég tudtam meg, hogy az exem nősülni készül. Már rég szakítottunk, megcsalt, ezért lett vége. Mégis viszonylag normálisan váltunk el, ha találkozunk, mindig normális hangnemben elcseverészünk. Talán kétszer futottunk össze a szakításunk óta, és egyszer sem éreztem semmit, amikor a közelemben volt.

Nekem is van kapcsolatom, jól elvagyunk egymással, és már rég nem is gondoltam a volt barátomra.

Mikor megtudtam, hogy "barátnője" lett (idősebb tőle, elvált, van egy 10 éves lánya), akkor sem éreztem magam rosszul, nem is érdekelt.


De most ez a nősülés valahogy érdekesen érintett, és nem értem, hogy miért. Nem szeretem, nem is vagyok féltékeny. Akkor mi ez?


Veletek is volt már hasonló?



2013. szept. 18. 11:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Veled hosszú évekig járt,és fel sem merült anno a nősülés gondolata? Ha a válasz igen,akkor ezért is fáj neked, hogy hamar megtalálta azt,akit feleségül is akarna venni.


De ettől függetlenül,picit normális, hogy rosszul érzed magad. Mivel úgymond te jöttél ki a megcsalás miatt rosszabbul a kapcsolatból,és még ő előrébb is tart talán? Ugyan már. Neked is van egy jó kapcsolatod :

2013. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%

Valószínűleg te magad is házas szeretnél lenni. Nem a szerelem a fontosabb neked, hanem a házasság, hogy valaki (mindegy ki) legyen melletted.


Ez rettentő rossz tulajdonság.


Irigység szaga is van az ügynek...

2013. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%

Az alantas emberi ösztönök munkája ez: irigység, egoizmus, stb.


Az emberek többsége ösztönösen versenyt csinál a szakításból, tudatosan, vagy nem tudatosan. Ha a másiknak sikeresebb az utójátéka, az gyakran nagyon negatív hatással van az önbizalomra.


Részedről is két dolog jut eszembe: egyrészt, hogy negatívan érint, hogy az exed előbb házasodik, mint te, másrészt, hogy a tény, hogy téged nem akart elvenni, ezt a nőt meg igen, azt sugallja, ez a nő jobb, mint te.

2013. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire érint rosszul. Ha csak egy kicsi zavar, az még simán lehet normális. Persze, hogy furcsa, hiszen egykor összetartoztatok, most ti is tarthatnátok itt.
2013. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

1. De felmerült a házasság, csak viszonylag fiatalok voltunk, és várni akartunk még vele.

Arra nem is gondoltam, hogy ki "tart előrébb", de lehet, hogy ez valami ösztönös, tudatalatti versengés. :D


2. Hú, hogy te hogy kiismertél egy ötsoros beszámoló alapján! Gratulálok a pszichológiailag helytálló meglátásodhoz! Ha nekem mindegy lenne, hogy kivel lennék, akkor nem vártam volna másfél évet a szakítás után, míg új kapcsolatot kezdek.

De te nyilván megmondó ember vagy, feleslegesen is töröm magam.

2013. szept. 18. 11:41
 6/24 A kérdező kommentje:

Jaj, emberek, álljunk már le ezzel az előbb házasodik dologgal!


Egyáltalán nem érdekel, hogy ki házasodik előbb. Mi is jövőre esküszünk, elvagyok jegyezve, szülinapomon kért meg a vőlegényem. Ez nem érdekel.


Inkább maga a tény, hogy esküszik. Lehet, hogy azért, mert nem néztem volna ki belőle, hogy lesz még egy nő, aki elviseli. ;)

2013. szept. 18. 11:45
 7/24 anonim ***** válasza:
29%

Irigykedünk? Irigykedünk? :P


Megcsalt, már régen, téged meg zavar. Szerinted miért?

Szerelmes vagy belé még mindig. Lépj túl rajta.

2013. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Istenem... '--
2013. szept. 18. 11:48
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

És még új kapcsolatod is van és mégis "féltékeny" vagy mert az exed nősül?

Az enyém már feleség. És pont leszarom. Mi is jóban vagyunk és nem 2x találkoztunk a szakítás óta.

Ja, én férfi vagyok, és lelketlen és biztosan csak megdugni akartam őt anno.

Hát nem. Oda meg vissza voltam. Hosszú kapcsolat volt Vagy 8 év. És nem fájt, hogy évekkel a szakítás után férjhez ment.

2013. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Na jó, vegyük úgy, hogy ezt a kérdést föl sem tettem. A helytálló válaszokat köszönöm (azt a keveset), a többieknek fizetek egy sört ha végre felnőnek. :D


Megpróbálom töröltetni.

2013. szept. 18. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!