Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem nősül. Rosszul érint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem nősül. Rosszul érint a dolog. Normális ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval nemrég tudtam meg, hogy az exem nősülni készül. Már rég szakítottunk, megcsalt, ezért lett vége. Mégis viszonylag normálisan váltunk el, ha találkozunk, mindig normális hangnemben elcseverészünk. Talán kétszer futottunk össze a szakításunk óta, és egyszer sem éreztem semmit, amikor a közelemben volt.

Nekem is van kapcsolatom, jól elvagyunk egymással, és már rég nem is gondoltam a volt barátomra.

Mikor megtudtam, hogy "barátnője" lett (idősebb tőle, elvált, van egy 10 éves lánya), akkor sem éreztem magam rosszul, nem is érdekelt.


De most ez a nősülés valahogy érdekesen érintett, és nem értem, hogy miért. Nem szeretem, nem is vagyok féltékeny. Akkor mi ez?


Veletek is volt már hasonló?



2013. szept. 18. 11:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézted ki belőle, hogy megnősül és ezért esik szarul???

Én nemmondok semmit csak annyit, hogy belölem nem vált ki semmi érzést ha ismerősőm, barátom nősül. De ha exem nősülne akor igen. ez lehet szeretet, féltékenység, irigység, bánat, megbánás, stb stb. ezt ne tölünk kérdezd meg hanem gondolkozz el. nem közönbös h érzelmeket vált ki.

2013. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
41%
Ne töröltesd, magaddal légy őszinte. Pozitív emberi érzések miatt ez nem lehet, kivéve ha a nőt sajnálod akit elvesz. Nem erről írsz!
2013. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%

Hát jó,ne szidjátok már a kérdezőt :D Én voltam az első hozzászóló :-) Egyébként engem is rosszul érintett,mikor valaki a múltból megházasodott.


Az egyik elhagyott másért,akit szintén elhagyott megcsalás és terhesség miatt egy harmadikért, és azt már feleségül kellett vennie.Ezen gyorsan túlléptem,hisz tudtam, hogy ha nem lenne úton a baba,akkor ugyanúgy csinálná a megcsalásait!


Aztán egy másik,aki próbálkozott sokszor exem megnősült.Ezzel tudtam végleg lezárni, és kicsit kárörvendő is lehettem,mert láttam az esküvői fotón se a menyasszony,se az ex nem mosolyog,és még a ruhájuk is béna volt :D Szóval az biztos érdekházasság, talán már el is váltak azóta!

( ezt is később tudtam meg,akkor jöttem rá, hogy végülis 8hónappal az esküvője előtt még próbálkozott)

2013. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit? Tényleg nem törlöm!

És akkor ha már így vagyunk, írok még egy meglepit. Kíváncsi vagyok, hogy így mi lesz a véleményetek. :P Eddig nem akartam írni, de ha már így is-úgy is szerelmes vagyok belé, hát legyen. :D


Szóval a barátom szülinapomon kérte meg a kezem. Nem írtam ki sehova, itthon örültünk egymásnak. Este fölmentem a facéra, és láttam, hogy jött egy üzenet. Exem küldte. Kb ennyit írt: "Szia! Csak azt akarom tudatni veled, hogy jövő hónapba megnősülök. Remélem továbbra is jóban leszünk."


Na, ez mi a rák? 3 éve szakítottunk, kb másfél beszéltünk utoljára. Mit érdekelt ez engem?

Visszaírtam neki, hogy én is férjhez megyek, hogy pont aznap kérték meg a kezem. gratuláltam, és én is írtam, hogy remélem jóban leszünk. :P


Szóva így tudtam meg, hogy nősül. Na, mostani meglátások?

2013. szept. 18. 12:20
 15/24 anonim ***** válasza:
74%

Szia,

Végigolvastam mindent, úgy írok neked. Hát hallod, ez mekkora egy szarrágó! Most, hogy a végén leírtad ezt a kis mellékest (rosszul tetted, hogy rögtön az elején nem írtad, most megkavartál mindent), nálam valahogy úgy jön ki, hogy direkt idegesíteni akart téged ezzel a kis üzenettel. Ugyan már, ki jelenti be a régi barátnőjének, hogy házasodik? Aki idegesíteni akar! És miért akar idegesíteni? Mert még érez valamit. Úgyhogy szerintem pont fordítva áll a dolog. Téged meg talán az zavar, hogy miért jelent be ilyesmit, nem is a házassága. Engem is elgondolkodtatna.

Szerintem ne hagyd magad, ne dőlj be neki. Ne tudjon felidegesíteni! Te éld a saját életedet!Egyébként szabad kérdeznem? Miután te írtál neki, visszaírt? legalább annyit, hogy ő is gratulál?

2013. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%

Jól kezelted a szitut kérdező :-) Látod,neki csak egy elvált nő jutott 10 éves nem saját gyermekkel :-)


Minden jót

2013. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Az exed gyökér, vagy tapintatlan, mert az orrod alá akarta dörgölni. De téged ez MIÉRT ÉRINT ROSSZUL???

Tán mert még mindig szereted? Van barátod. Az nem jelenti azt, hogy nem az exbe vagy szerelmes. Hány de hány ilyen kapcsolat, házasság létezik, hogy az ex ott kísért.

Nem az a lényeg, ő mit csinált, te mit érzel. És most ezzel védekezel. Szembesülj már vele, hogy ha zavar, akkor nem közömbös az esemény számodra. Ha nem közömbös annak oka van. És ebben az esetben egy oka van. Még szereted.

Csak el kéne ismerned, és akkor tudnál túl lépni rajta. Így nem fogsz.

2013. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy eleinte azért volt ennyi támadó hozzászólás, mert bizonyos információkat akkor még nem írtál le. Így egy kicsit valóban más a leányzó fekvése :).


Ezek szerint lehet, számára volt ez verseny, és az orrod alá akarta dörgölni, hogy ő nyert. Legalábbis a megfogalmazásból ítélve volt mögötte egy kicsinyes önelégültség és káröröm.


Hogy ez téged miért kavart fel? Elképzelhetőnek tartom, hogy csak maga az, hogy szándékosan az orrod alá dörgölték, hozta ki belőled ezeket az érzelmeket. Úgy értem, ha mondjuk a számomra közömbös exem egy olyan lépést tenne, ami arra utal, hogy nem vagyok számára közömbös, valószínűleg bennem is felébresztené pár percig a régi dolgokat. Arra gondolok, hogy ez a kicsinyes gesztus eszedbe juttatta azokat az időket, amikor még nagyon fájt a megcsalást és hasonlók.

2013. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%
Az en exem (elso pasim) 18 volt mikor egymas utan szakitottam vele...mondjuk egy 14 évestol mit is várhatott aki nem akart még dug.i XD .Nah szoval mult evben hazasodott meg és engem is leütött a hir :D Azt minden.bizonnyal állithatom,hogy már nem szeretem! Csak az emlékezetemben az a hülyegyerek maradt meg aki azzal volt elfoglalva hogy mekkorát nőtt a mellem tegnap óta XD meg hasonlok. Ráadadul egy atom ronda nőt vett el. Könnyebb atugrani mint megkerülni. Tokája van rendesen,fogai is nyuszik....Ez is érdekes volt ugyanis a mellemen kivul a súlyom is mindig érdekelte....végulis elvette a saját anyját csak fiatalabb kiadásba...ami a méretet illeti.
2013. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

"Az exed gyökér, vagy tapintatlan, mert az orrod alá akarta dörgölni. De téged ez MIÉRT ÉRINT ROSSZUL???"


Nem tudom. Talán azért, mert ő bántott akkor, és úgy érzem, hogy most is csak bántani akart. És valamelyest össze is jött neki, amiért haragszom magamra.

2013. szept. 18. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!