Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pocsékul vagyok most, rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pocsékul vagyok most, rosszul esik valami, talán jelentéktelen dolog. Ti ilyenkor mit tesztek? Hogyan próbáltok vidulni?

Figyelt kérdés

Nem akar összejönni a szerelem...ritkán van komoly jelentkező, de ha van is, ahogy telik az idő, valami miatt vége lesz. Most is ezt érzem. Valami kedvét szegte. Pedig ugyanolyan vagyok, mint az elején. De nyár van, nem akarok szomorú lenni. Mit ajánlotok? Esetleg vagytok így ti is néha?

Értelmetlen/idióta válaszok nem érdekelnek.


2010. júl. 26. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia! lány vagy? korod? ha gondolod ismerkedhetünk:)
2010. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

18/L

Ha gondolod írj privit:)

2010. júl. 26. 22:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam How I met your mothert nézni:)
2010. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nos, ez nekem is sokáig bajom volt. Aztán rájöttem, hogy az élet ezen részére nem kell rágörcsölni, mert teljesen felesleges. Most sincs állandó kapcsolatom, de tök jól érzem magam, és több időm van magamra. Szard le, majd lesz valami, ezt nem lehet erőltetni.

25/f

2010. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egyél sok édességet az endorfint szabadít fel vagy boldogság hormont ez bizonyított tény
2010. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22:20as vok elírtam bocsi az vagy hanem vagyis* bocsii
2010. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és igazatok van, de ez annyira nem jó érzés, inkább mondaná azt, hogy ne beszéljünk többet, mert nem akar, de ez így nem jó. Vagy így-vagy úgy. De ennek így nincs értelme. Az egyenes beszédet szeretem.
2010. júl. 26. 22:23
 8/13 anonim ***** válasza:

első vagyok

már küldtem levelet:)

2010. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megkaptam, köszi, de azt írja az msn, hogy ez a szolg. átmenetileg nem elérhető...Priviben megadom az msn-emet,ok?
2010. júl. 26. 22:26
 10/13 anonim ***** válasza:

Szép vagy?

:)

2010. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!