Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti a szextől elvonatkozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti a szextől elvonatkoztatva értékelitek a nőket úgy általában?

Figyelt kérdés
egyre gyakabban szembesülök azzal a problémával, hogy a férfiak nem becsülik a nőket. Félreértés ne essék erre sok nő ad is okot. Hiányos öltözék, kirívó öltözködés stb. De ettől függetlenül észreveszitek egy nőn az igazi dolgokat? Pl. ha nem mű meg ilyenek.és ha szerelmesek lennétek és összejönnétek a csajjal akkor..el tudnátok képzelni az egészet szex nélkül? Vagy ugy nem jó?
2013. szept. 18. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy bármilyen embert nem azért becsülök, mert ami, hanem azért amilyen és amit tesz.


Egy párkapcsolat szex nélkül meg olyan, mint a kisgazdapárt Torgyán József nélkül.

2013. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PureNameless ***** válasza:
Én szoktam az "igazi" dolgokat is értékelni. Nem a farkammal gondolkodom.
2013. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki kérem magamnak. Mindig is rühelltem a mű nőket. A külsőre természetesen vonzó lányokat szerettem mindig és értük is küzdöttem. És tudod mennyire becsültek. Miután mindent megtettem értük(de azért még tudtam volna fokozni bőven) eldobtak mint egy koszos rongyot, mintha nem is léteztem volna, és ami kettőnkkel történt soha nem is lett volna(pedig itt nem kis súlyú dolgokról beszélek) Ezt nem ebben mérik! Már igazából nem is merek közeledni egy nőhöz sem. Teljesen összetörtek! Már csak egyedül akarok lenni ...
2013. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak azokat értekelem akik szintén értékelnek engem.Oda nem fog menni..
2013. szept. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én észreveszem.

Szex nélkül meg nem tudnám elképzelni, szerintem ő sem akarná.

2013. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat-szex=barátság
2013. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szex nélküli kapcsolatot max csak az aszexuálisak tudnának elképzelni! :D

És azt észrevesszük, ha valaki nem egy műpycsa!

2013. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!