Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan régimódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan régimódi lányok, akik értékelik, ha egy fiú kitartóan udvarol Nekik, és hűségesek, megbízhatóak, mind amellett, hogy még műveltek is?

Figyelt kérdés
Manapság úgy érzem, hogy az ehhez hasonló lányok egyre inkább kezdenek eltűnni, vagy foglaltak, esetleg jól elbujkáltak valamerre. 19/F

2013. szept. 19. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
az úgy volt, hogy jött egy meteor és kipusztította azt az állatfajt
2013. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak. :D
2013. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Vannak, csak te nem vagy képes megtalálni őket, mert tudat alatt te is csak egy kis kũrvára vágysz.
2013. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A hűség és műveltség számomra alap dolgok. Kitartó udvarlást nem igényelek, ha megvan az összhang, nem kelletem magam (nem szexre gondolok).
2013. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Vannak,de az ellen nem tudok mit tenni,ha egy ilyen srác,akit leírtál,külsőre egyáltalán nem vonz. Nem azért mert felszínes liba vagyok,hanem mert egyszerűen számít a kinézete is és nem mindent dönt el a belső.


Nem mondom egy szóval sem,hogy te ilyen vagy,de akit eddig ismertem és belsőre tökéletes volt,külsőre olyan szinten taszított,hogy valahogy nem volt meg az az érzés... :(

2013. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én értékelem ha egy fiú udvarol, de csak akkor ha tetszik is. Ha nem tetszik akkor is értékelem hogy udvarol, de ha megmondom neki hogy : Ne haragudj de nem jössz be, és ha még akkor is udvarol akkor azt annyira nem díjazom..:D
2013. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Olyan lány nincs, aki a kitartó udvarlást értékelné. Ha külsőre bejössz neki, anélkül is a tiéd lesz, ha nem, akkor meg udvarolhatsz ítéletnapig, nem fogja érdekelni.
2013. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vannak.:)
2013. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vannak))
2013. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak, csak már kicsit idősebbek.
2013. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!