Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki a kiszívott nyak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki a kiszívott nyak?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon nagy foltban kiszívtam a barátom nyakát. Sálat, garbót nem fog felvenni, alapozót nem fog használni, és nagyon látszik...:D Ez mennyire ciki?
2013. szept. 19. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
dr. akula te vagy az?
2013. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát hogy munkatársak haverok első szava az lesz hogy:

"Durva éjszaka volt mi?" Tuti

2013. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak tudnám, mi ebben az élvezet...
2013. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit.
2013. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, felénk 15-16 évesen volt "nagy dolog" ha valaki kiszívott nyakkal jött iskolába, mutatva, hogy milyen jó estéje is volt. Már akkor cikinek tartottam, de afölött szerintem még cikibb. Pl. munkahelyen nem túl előnyös így bemenni.
2013. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Iskolába járunk még, végzősök vagyunk.:D
2013. szept. 19. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!