Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek merev vagyok? 18L...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek merev vagyok? 18L vagyok most a tanulasra koncentralok leginkabb.

Figyelt kérdés
Meg nem volt senkim,ha majd lesz nem hiszem h 3honapnal hamarabb lefekudnek vele. Mindig is a jobb tanulok koze tartoztam. Vannak bnoim, fiukkal is neha elvagyok mar akivel. Ugy erzem h tul merev vagyok. Nem iszom alkoholt,nem cigizek, bulizni sem jarok. A szabadidom nagy reszet tanulassal a kutyammal es a bnoimmel toltom. Szerintetek valtoztassak es ha igen akk h? Szeretnek valakit,de nekik lehet h tul egyszeru es unalmas vagyok.

2013. szept. 19. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem kifolyik az agyam
2013. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 koszonom az ertelmes valaszt
2013. szept. 19. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
jó vagy így ahogy vagy :) én is ilyesmi vagyok csak fiúban :D f/17
2013. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha érettségi előtt állsz, akkor nem baj ha a tanulásra koncentrálsz. Gondolom szeretnél tovább tanulni, az egyetemen lesz ismerkedésre lehetőség bőven, onnan meg már rajtad áll élsz-e vele vagy nem. A 3 hónap amit leírtál teljesen korrekt dolog, én úgy gondolom ennyi idő elég arra, hogy lásd mik a céljai a leendő párodnak. Nem baj ha sokat tanulsz, van valami ami érdekel és azért. Jól gondolom ugye? :) Végezetül annyit, hogy meg fogod találni a hozzád való párt :)
2013. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia , ilyen idős koromban nekem is a tanulás volt az első (ekkor nyelvvizsgáztam , jogsit csináltam +előrehozott érettségi) szerintem jól teszed , most alapozod meg a jövőd. Néha azért ki is kell kapcsolódni , mert utána jobban fognak menni a dolgok , kicsit feltöltődsz. Bár én néha eljártam/eljárok bulizni (értsd fél évente 2x-3x) de ennek ellenére én is merevnek érzem sokszor magam , de nem érdekel. Majd akkor nem leszek merev , ha elértem a céljaimat , ahhoz pedig még sokat kell tennem , mégha jó úton is vagyok. Ha szeretnél még ilyenekről beszélgetni írj privit :)


szia


20f

2013. szept. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat:)

Igen most lesz erettsegi,nyelvvizsga es ha minden jo akk felvesznek az egyetemre alig varom:)

2013. szept. 19. 21:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is ilyen vagyok.
2013. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetemen majd keményebben kell tanulni, még kevesebb időd lesz, ha így gondolkodol... De igazából ott sok lehetőség van bulizni is. :)
2013. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hajrá, sikerüljenek a dolgok. :) (nyelvvizsga és társai).


Én 20 vagyok, párom még nem volt,igaz,nem is igazán akarok már,mert úgyse lesz.

Vannak terveim, pl. nem megbukni 1 tantárgyból se(fősulis vagyok) pénzt keresni majd.


Nem cigizek, néha iszok alkoholt, van pár barátom, haverom. És nem is bulizok, sőt,nem is táncolok,nem is éneklek.


Az jó,hogy barátnőiddel töltöd az időd egy részét.:)

2013. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik ez az életforma, és így vagy önmagad, akkor nincs baj.

Ha viszont már vannak visszafojtott vágyaid, hogy legyen valakid, vagy hogy néha kirúgj úgymond a hámból, akkor jobb, ha megteszed, nehogy bombaszerűen törjön ki...Pl. simán el tudnám képzelni, hogy valaki mondjuk 22 éves koráig merev, aztán meg hirtelen előtörnek az elfojtott vágyak, és ott habzsolja az életet, ahol éri. Ez a véglet sem jó.


18/L

2013. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!