Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem hogy beadtam a derekam? Párom rengetegszer hazudozik. Nem lehet vele kompromiszumot kötni.

Figyelt kérdés
Mondtam neki hogy akkor csinálja,csak ne hazudjon. Így ha nekem nem is jó,neki igen. :(

2013. aug. 26. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire adtad be a derekad?
2013. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyoldalú párkapcsolat? PÁRkapcsolat. Ha ő nem tud alkalmazkodni, te csak szenvedsz, akkor miért vagy vele?
2013. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Értelmes kérdező level 0
2013. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan informatív volt, hogy nem volt az.
2013. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"nekem nem is jó"... kérdésben a válasz. Te szeretnéd biztos, hogy neki jó legyen, de ha ö a maga részéröl nem hajlandó érted kompromisszumra, nem érdemli meg, hogy beadd a derekad.
2013. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezt te hogyan is érhetnéd,első a gép. Suliba leszar,náluk meg 11 gép.éshazudozik. Vitaztunk h dontse mar el kivel van.
2013. aug. 26. 14:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Ügyes voltál, igen! Sok boldogságot!
2013. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
(az ertelmetlen valaszoloknk szolt)
2013. aug. 26. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyko az önző dög mert irigy vagyok mivel én szingliskedem de: Eleve idegesít sokszor ha valaki egy másik fiút lányt a párjának nevez mikor így viselkedik hogy hazudozik. Biztos meg van az oka amiért vele vagy de ne felejtsd el hogy úgy tűnik az embernek egy élete van. Megérdemli ő ezt hogy így feláldozd magad? Én nem ismerem őt sem téged ha megérdemli akkor jól tetted viszont akkor ez nem egy hagyományos kapcsolat. Mondjuk nem tudom miben hazudozik de ha megengedsz neki mindent mindent akkor neml esz szüksége hazudozásra csak kérés hogy jó-e ez...
2013. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van épp elég vitánk,vágta már a fejemhez h nem szeret,s le r..ozott egy lanyert
2013. aug. 26. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!