Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, ha egy srác őszintén megmondja egy lánynak a véleményét annak pasizási szokásairól, akkor a lány egyből azzal vág issza, hogy: "Na mi van, összetörte valaki a kicsi szívecskédet és most éled ki magad nekem"?

Figyelt kérdés

Van ennél jobb érve a lányoknak?


(Miközben véletlenül sem törték össze a srác szívét.)


2013. szept. 19. 22:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kölyök te vagy. Felnőtt vagyok és többet tettem le az asztalra mint te valaha fogsz.
2013. szept. 20. 12:49
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Arroganciából esetleg. Másból kétlem.
2013. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Csak szerinted vagyok az :) Mert nem bírod tartani a lépést velem. Én egy vezető vagyok Mami.
2013. szept. 20. 13:50
 14/17 anonim ***** válasza:
Mami? Komolyan?
2013. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 koltt ***** válasza:
90%
Hát igen, elismerem, biztosan többet tettél le az asztalra, mint én, meg még vezető is vagy, ez teljesen jó. Na persze az már kissé illúzióromboló, hogy egy olyan vezető egyéniségnek mint neked, aki már annyi sokat letett az asztalra, csak annyit sikerül érvelnie a válaszomra hogy "buta vagy". Őszintén szólva ez egy mindent eldöntő érv, ezzel nem lehet versenyre kelni. Ha Churchill ezt mondta volna Hitlernek, akkor tutira nem tör ki a második világháború. Csak sajnos ő nem volt olyan jó vezető mint te, aki annyi mindent le tett az asztalra, és nem tudta. És mindazonáltal, hogy annyira nagy király csávó vagy, nekem csak annyi vigaszom marad, hogy én meg szerzem a csajt aki nekem kell, és sosem mondta még egy csaj sem hogy legyünk csak barátok :D
2013. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

A lányoknak a jogos kritika fáj a legjobban :D

Érveket meg ne várj tőlük, ahhoz túl ostobák.

2013. szept. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Már ne is haragudj de ezek pontosan azok a tipikus válaszok mint amilyeneket a felszínes emberek adnak. :'D


"Többet letettem az asztalra mint amennyit te valaha fogsz"


És még te csodálkozol ha a csaj is ilyen felszínes és arrogáns választ adott neked. Szerintem csak téged parodizált. :)

2017. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!