Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy ez tényleg illetlenség?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. Nem volt barátnőm már két éve. Sokat próbálkoztam ez idő alatt, sikertelenül, de nem érdeklem a lányokat, stb. A baráti köröm ÖSSZES tagjának van barátnője. Ha épp nincsenek ott a nőik, rengeteget áradoznak róluk, elmesélik egymásnak a szexuális életüket, mit hogy csinálnak. Ezzel ugye nem is lenne gond, hiszen egy társaságban normális, de engem zavar. Zavar, mert nekem nincs senkim, és kellemetlenül érzem magam, amikor előttem tárgyalják ezt ki. Lehetnének kicsit együttérzőbbek. Tudják, hogy sikertelen vagyok ilyen téren, talán nem előttem kellene ezt megbeszélniük. Hozzá sem tudok szólni a dolgokhoz, csak lesütött fejjel hallgatok. Legkellemetlenebb, mikor megkérdezik, hogy miért nem szedek már össze valakit. Mintha az olyan egyszerűen menne, tudják jól, hogy mivel nem nézek ki jól, nekem ez nem megy csak úgy. Jogosan érzem ezt, vagy túlreagálom és csak egy irigy s*gg vagyok? Bevallom tényleg kicsit irigykedek rájuk, mert ők boldogok, én pedig évek óta meg sem fogtam egy lány kezét.

2013. szept. 20. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Te reagálod túl. Mégis miről beszélgessen férfi társaságban az ember, ha nem nőkről, autókról és férfi bajokról?
2013. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Sok lúd disznót győz.. nem alkalmazkodhat hozzád 5-6 ( nem tudom mennyi ) ember. Inkább neked kellene valahogy ahhoz az 5-6 emberhez.
2013. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem, ha lenne barátnőd, akkor sem kellene ezeket a dolgokat a haverokkal kibeszélni...

28/N

2013. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
figyelj és tanulj.....
2013. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
A rossz hír, hogy a te hibád. A jó, hogy ez teljesen normális. Az irígység egy normál emberi érzés
2013. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz barátnőd, akkor se beszéld ki, hogy ti ketten mit csináltok a hálóban. Ez csak rátok tartozik, és remélem nem csak azért lesz a barátnőd, hogy dicsekedj a dolgaiddal.

Ui: egyik lány sem fog örülni, hogy kibelszélik.

2013. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

A korosztályodban lévő fiúkra szerintem kevésbé jellemző a diszkréció, hiszen fontos, hogy adott társaságban dicsekedjenek a kalandjaikkal, mert ettől menőbbnek tűnnek. Úgyhogy ez a része nem szimpatikus úgymond a felnőtté válásnak, de normálisnak tekinthető.

Szemlesütés helyett jobban tennéd, ha felkapnál egy pár edzőcipőt, mert nincs olyan srác, aki sportosabb külsővel ne vonzaná jobban a csajokat, ha már a szövegeddel nem nyűgözöd le őket (bár ezt csak tippelem). Nem hiszem, hogy csak Brad Pittre ugranának a nők, és sokat tehetsz azért, hogy nyafogás helyett javíts az általad problémásnak tartott helyzeten.

2013. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Engem százszor jobban zavarna, ha érezném, hogy csak miattam nem beszélnek ilyen dolgokról. Na AKKOR érezném magam igazán szánalmasnak!


Ha nincs barátnőd, az nem a világvége. Ne sajnáld magad és pláne ne várd el, hogy sajnáljanak! Ha nincsen csajod, az a te problémád, ne várd el, hogy más is szarul érezze magát ettől! A témához hozzászólni meg nem csak a saját élmények alapján lehet, lazán be lehet kapcsolódni a beszélgetésbe, mert véleményed lehet a hallottakról.

2013. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazt írtam, amit a 6. válaszoló, engem mégis lepontoztatok, míg ő 100%-os.

Ezt komolyan nem értem...

2013. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem én pontoztalak le, de mindenkinek zöld kezet adok, ne legyen ebből gond. :)
2013. szept. 20. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!