Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan fiúk akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan fiúk akik szeretnének normális, tisztességes barátnőt?

Figyelt kérdés
A mai világban érvényesülni tud egy olyan lány aki 17 évesen szűz soha nem csókolózott és soha nem volt még barátja,nem jár minden hétvégén bulizni és nem issza magát dög részegre minden buli alkalmával..?

2013. szept. 20. 16:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
nekem pont ilyen kéne csak tuti hogy te is valahol messze laksz :(
2013. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Igen, érvényesülni tudsz. De valószínűleg sosem ismernénk meg egymást, mert nem rám vágynál. Úgyhogy...
2013. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Igen vannak. Köztük én is.
2013. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

feltéve ha nem zavar hogy én 1 évvel fiatalabb vagyok :/ de ilyen lányt keresek, de nem találok...I LOVE BUDAPEST <3

16/f

2013. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:

magasra emelem a kezem, nekem igen, csak sajna sokat kell kutatni egy ilyen hölgy után

F26

2013. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Nem sokat mondtál magadról.

Ennyi alapján lehetsz pszichopata is aki csak azért szűz mert megölte az eddigi udvarlóit.

2013. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen lánynak. Én sem járok minden hétvégén bulizni, de mondjuk nem is vagyok az az otthonülős típus, egyszerűen a piálós bulikat utálom. De amúgy ilyen visszafogott csaj nem létezik, csak leírva itt gyakorin! :D 24F
2013. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Sokra értékelném, ha lenne ilyen csaj...

22F

2013. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Igen van egy pár és én is közéjük tartozom. Pontosan ilyen lányt keresek. De azért nem baj ha volt már valakivel, csak normális legyen
2013. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Persze.

Csak a normális tisztességes lányból van kevés :(

2013. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!